офіційний сайт

«ЗБРОЯ ПЕРЕМОГИ. СВІТ З УКРАЇНОЮ» – НОВА МАРКА ВІД УКРПОШТИ

У церемонії презентації поштового блоку взяли участь військові, представники громадськості та влади. Волиньраду представляв голова Григорій Недопад.

Спецпогашення прем’єрної поштівки «Зброя Перемоги. Світ з Україною» Укрпошта приурочила до Дня захисників та захисниць України. Поштовий блок включає 6 марок із зображенням найкращих зразків зброї, яку надали держави – учасниці міжнародної коаліції підтримки України. На нових поштових марках – бойові танки Челенджер 2 (Велика Британія) та Леопард 2 (Німеччина); ЗРК Петріот (США); САУ Цезар (Франція); БМП M2 Бредлі (США).

Керівник Волинського регіонального відділення Укрпошти Іван Люсак розповів, що створення марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною» – це вияв вдячності іноземним партнерам за надану допомогу. Він також повідомив, що проєкт, як і всі попередні, буде благодійним. Виручені кошти підуть на придбання засобів боротьби проти окупантів, зокрема, дронів.

Голова Волиньради Григорій Недопад зазначив, що з нетерпінням очікує на кожен новий випуск. «Укрпошта закарбувала у марках та історії найважливіші події цієї війни, відобразила у них, хоробрість і стійкість наших воїнів, незламність і прагнення до перемоги нашої нації, біль і надії кожного з нас. Ці марки дуже мотивують і фронт, і тил, вони мають попит у світі і допомагають наближати перемогу, бо містять у собі донат. Спасибі усім, хто робить внесок у цю боротьбу», – висловив вдячність посадовець.

Цей випуск створено за сприяння Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, а також посольств США, Великої Британії, Німеччини та Франції в Україні. Тираж нового поштового блоку становить160 тисяч примірників. Його вартість – 150 грн. У комплекті з поштовим блоком також конверт і листівка. Одночасно можна придбати не більше 10 наборів.

В ЛНТУ – УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

Напередодні професійного свята освітян у зустрічі з професорсько-викладацьким та студентським колективами взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, а також заступник голови ОВА Олександр Троханенко.

Найперше ректорка університету Ірина Вахович вручила атестати доцента кафедри іноземної та української філології ЛНТУ Анастасії Шевчук, а також доктора філософії очільнику департаменту економічної політики Луцької міської ради Борису Смалю.

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад відзначив роль університету, його викладачів та студентів у формуванні кадрового та економічного потенціалу краю, науково-дослідницькій сфері, а також допомозі військовим та цивільним, адже в ЛНТУ з перших днів приймали внутрішньопереміщених осіб, виготовляли необхідну амуніцію, надавали іншу допомогу на волонтерських та благодійних засадах.«Наші педагоги виховують наших дітей, формують майбутнє нашої області та всієї України. Кожен з вас працює для перемоги, – зазначив Григорій Недопад. – Тож щиро вірю, що ваші студенти і викладачі, які зараз боронять нашу державу від ворогів, повернулися живими і здоровими з фронту, а ті, які зараз працюють тут –продовжували цей великий шлях».

Він також виконав почесну місію та нагородив відзнаками обласної ради старшого викладача кафедри будівництва та цивільної інженерії Олега Верешка; кандидата технічних наук, доцента кафедри лісового господарства Олександра Герасимчука; кандидатку історичних наук, доцента кафедри соціогуманітарних технологій Оксану Майбороду; кандидатку технічних наук, завідувачку кафедри технологій легкої промисловості Людмилу Назарчук; кандидатку технічних наук, доцента кафедри інженерії програмного забезпечення Юлію Повстяну; кандидата технічних наук, доцента кафедри прикладної механіки та мехатроніки Тараса Четвержука; кандидатку юридичних наук, доцента кафедри права Олександру Філюк.

Луцький національний технічний університет

ЩЕ + 25 НАВЧЕНИХ МОЛОДІЖНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ГРОМАДАХ

На Волині триває підготовка фахівців молодіжного середовища, яку провадять Міністерство молоді та спорту України, Державний інститут сімейної та молодіжної політики за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Організатором базових тренінгів традиційно виступає обласний молодіжний центр. Його керівниця і одночасно тренерка Яна Романюк розповіла, що упродовж 5 років, відколи на Волині реалізовується програма, навчання пройшли понад 400 молодих людей. Сьогодні ще 25 отримали свідоцтва про проходження навчання. На території своїх громад, зокрема Луцької, Городищенської, Рожищенської, Підгайцівської та Горохівської, вони вже кваліфіковано братимуть участь у розробці та реалізації обґрунтованої молодіжної політики через молодіжні центри, громадські організації, освітні заклад, студентські ради та у співпраці з місцевою владою.

Від імені голови та депутатів Волиньради із завершенням навчального курсу молодіжних фахівців привітав перший заступник голови Юрій Поліщук: «Робота з молоддю надзвичайно важлива для влади будь якого рівня. І кожен далекоглядний голова громади не лише сприятиме такій співпраці, а й шукатиме її. Бо активна, розумна, свідома молодь – це майбутнє громади, її перспектива і кадровий потенціал. Сьогодні ця клята війна забирає найкращих. Зберегти молодіжне середовище, створити найкращі умови для його розвитку та реалізації – це пріоритет і державної, і місцевої влади».

ВОЛИНЯНИ ВШАНУВАЛИ ПЕРШОГО УКРАЇНСЬКОГО ПРЕЗИДЕНТА

У пам’ятних заходах з нагоди 157-ої річниці з дня народження Михайла Грушевського взяв заступник керівника апарату обласної ради Юрій Ройко.

Науковець, академік, громадський та політичний діяч, голова Центральної Ради Української Народної Республіки Михайло Грушевський народився 29 вересня 1866 у Холмі в родині професора Київської духовної семінарії. Він згадував своїх батьків як справжніх патріотів України, які зуміли виховати «тепле прив’язання до всього українського – мови, пісні, традиції» та пробудити в своїх дітях національне почуття. Це і визначило життєвий шлях історика.

За визначенням дослідників Грушевський «сполучає в собі дві гігантські творчі постаті – найбільший дослідник тисячолітньої історії України і найбільший творець живої історії – великого відродження України 20 століття». Він автор 2000 тисяч праць в галузі української й світової історії, історіографії, літератури, соціології, етнографії, археології, спеціальних історичних дисциплін, що збагатили європейську і національну науку. А його фундаментальна багатотомна праця «Історія України-Руси» – це найповніший і найдетальніший опис українського історичного процесу від найдавніших часів до 1925 року.

У День народження видатного українця до його постаменту у Луцьку представники влади та громадськості поклали квіти та вшанували пам’ять про Михайла Грушевського хвилиною мовчання.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*