офіційний сайт

В ЛНТУ – УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

Напередодні професійного свята освітян у зустрічі з професорсько-викладацьким та студентським колективами взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, а також заступник голови ОВА Олександр Троханенко.

Найперше ректорка університету Ірина Вахович вручила атестати доцента кафедри іноземної та української філології ЛНТУ Анастасії Шевчук, а також доктора філософії очільнику департаменту економічної політики Луцької міської ради Борису Смалю.

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад відзначив роль університету, його викладачів та студентів у формуванні кадрового та економічного потенціалу краю, науково-дослідницькій сфері, а також допомозі військовим та цивільним, адже в ЛНТУ з перших днів приймали внутрішньопереміщених осіб, виготовляли необхідну амуніцію, надавали іншу допомогу на волонтерських та благодійних засадах.«Наші педагоги виховують наших дітей, формують майбутнє нашої області та всієї України. Кожен з вас працює для перемоги, – зазначив Григорій Недопад. – Тож щиро вірю, що ваші студенти і викладачі, які зараз боронять нашу державу від ворогів, повернулися живими і здоровими з фронту, а ті, які зараз працюють тут –продовжували цей великий шлях».

Він також виконав почесну місію та нагородив відзнаками обласної ради старшого викладача кафедри будівництва та цивільної інженерії Олега Верешка; кандидата технічних наук, доцента кафедри лісового господарства Олександра Герасимчука; кандидатку історичних наук, доцента кафедри соціогуманітарних технологій Оксану Майбороду; кандидатку технічних наук, завідувачку кафедри технологій легкої промисловості Людмилу Назарчук; кандидатку технічних наук, доцента кафедри інженерії програмного забезпечення Юлію Повстяну; кандидата технічних наук, доцента кафедри прикладної механіки та мехатроніки Тараса Четвержука; кандидатку юридичних наук, доцента кафедри права Олександру Філюк.

Луцький національний технічний університет

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*