офіційний сайт

ЩЕ + 25 НАВЧЕНИХ МОЛОДІЖНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ГРОМАДАХ

На Волині триває підготовка фахівців молодіжного середовища, яку провадять Міністерство молоді та спорту України, Державний інститут сімейної та молодіжної політики за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Організатором базових тренінгів традиційно виступає обласний молодіжний центр. Його керівниця і одночасно тренерка Яна Романюк розповіла, що упродовж 5 років, відколи на Волині реалізовується програма, навчання пройшли понад 400 молодих людей. Сьогодні ще 25 отримали свідоцтва про проходження навчання. На території своїх громад, зокрема Луцької, Городищенської, Рожищенської, Підгайцівської та Горохівської, вони вже кваліфіковано братимуть участь у розробці та реалізації обґрунтованої молодіжної політики через молодіжні центри, громадські організації, освітні заклад, студентські ради та у співпраці з місцевою владою.

Від імені голови та депутатів Волиньради із завершенням навчального курсу молодіжних фахівців привітав перший заступник голови Юрій Поліщук: «Робота з молоддю надзвичайно важлива для влади будь якого рівня. І кожен далекоглядний голова громади не лише сприятиме такій співпраці, а й шукатиме її. Бо активна, розумна, свідома молодь – це майбутнє громади, її перспектива і кадровий потенціал. Сьогодні ця клята війна забирає найкращих. Зберегти молодіжне середовище, створити найкращі умови для його розвитку та реалізації – це пріоритет і державної, і місцевої влади».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*