офіційний сайт

«ЗБРОЯ ПЕРЕМОГИ. СВІТ З УКРАЇНОЮ» – НОВА МАРКА ВІД УКРПОШТИ

У церемонії презентації поштового блоку взяли участь військові, представники громадськості та влади. Волиньраду представляв голова Григорій Недопад.

Спецпогашення прем’єрної поштівки «Зброя Перемоги. Світ з Україною» Укрпошта приурочила до Дня захисників та захисниць України. Поштовий блок включає 6 марок із зображенням найкращих зразків зброї, яку надали держави – учасниці міжнародної коаліції підтримки України. На нових поштових марках – бойові танки Челенджер 2 (Велика Британія) та Леопард 2 (Німеччина); ЗРК Петріот (США); САУ Цезар (Франція); БМП M2 Бредлі (США).

Керівник Волинського регіонального відділення Укрпошти Іван Люсак розповів, що створення марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною» – це вияв вдячності іноземним партнерам за надану допомогу. Він також повідомив, що проєкт, як і всі попередні, буде благодійним. Виручені кошти підуть на придбання засобів боротьби проти окупантів, зокрема, дронів.

Голова Волиньради Григорій Недопад зазначив, що з нетерпінням очікує на кожен новий випуск. «Укрпошта закарбувала у марках та історії найважливіші події цієї війни, відобразила у них, хоробрість і стійкість наших воїнів, незламність і прагнення до перемоги нашої нації, біль і надії кожного з нас. Ці марки дуже мотивують і фронт, і тил, вони мають попит у світі і допомагають наближати перемогу, бо містять у собі донат. Спасибі усім, хто робить внесок у цю боротьбу», – висловив вдячність посадовець.

Цей випуск створено за сприяння Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, а також посольств США, Великої Британії, Німеччини та Франції в Україні. Тираж нового поштового блоку становить160 тисяч примірників. Його вартість – 150 грн. У комплекті з поштовим блоком також конверт і листівка. Одночасно можна придбати не більше 10 наборів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*