офіційний сайт

Публічне обговорення проєкту Антикорупційної програми Волинської обласної ради на 2023-2025 роки

Запрошуємо до участі в публічному обговоренні проєкту Антикорупційної програми Волинської обласної ради на 2023-2025 роки.

З текстом проєкту Програми можна ознайомитися за посиланням.

З Реєстром корупційних ризиків у діяльності Волинської обласної ради можна ознайомитися за посиланням.

Пропозиції та зауваження до проєкту Антикорупційної програми Волинської обласної ради на 2023-2025 роки, а також заявки для участі в публічному обговоренні проєкту Антикорупційної програми Волинської обласної ради на 2023-2025 роки просимо подавати у письмовому вигляді у виконавчий апарат Волинської обласної ради за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 321 з 9 год. до 16 год. або в електронному вигляді на електронну пошту Волинської обласної ради: anticor@volynrada.gov.ua впродовж 10 робочих днів з дня опублікування цього інформаційного повідомлення.

Громадське обговорення відбудеться у форматі онлайн-конференції 27  червня 2023 року о 16 год.

Контактна особа – консультант з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату Волинської обласної ради Ірина Прус, тел. (0332) 778332, електронна пошта: anticor@volynrada.gov.ua.

ВОЛИНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПЕРЕВІРИЛИ УКРИТТЯ І БЕЗПЕЧНІСТЬ ВОДОЙМ

Підсумки рейдів обговорили на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у заході взяв перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

За словами головного рятувальника області Володимира Грушовінчука було обстежено майже 2 тисячі укриттів, і лише 20% з них виявилися не готовими для використання. «Основні причини невідповідності – це постійне або сезонне підтоплення ґрунтовими водами, незадовільний санітарний стан або ж аварійність споруд. Також, під час оглядів встановлено, що лише третина захисних споруд мають вказівники, інформацію про балансоутримувача, номер телефону відповідального за експлуатацію споруди, адреса і місце зберігання ключів. Також більшість укриттів не мають вогнегасників, шляхи евакуації захаращені, потребують ремонту системи електроживлення», – наголосив він.

Відтак члени комісії рекомендували сільським, селищним, міським головам спільно з головами РВА усунути виявлені недоліки, у тому числі й забезпечити цілодобовий доступ населення до фонду захисних споруд цивільного захисту незалежно від форм власності та визначити конкретних відповідальних осіб за належну їх експлуатацію.

Окрім того, члени комісії заслухали інформацію і щодо заходів з попередження під час літнього сезону надзвичайних ситуацій на водних плесах та у лісах. Рекомендовано проводити серед населення роз’яснювальну роботу щодо протипожежного захисту природних екосистем та сільськогосподарських угідь та заборони спалювати сухостій і сміття на присадибних ділянках.

Володимир Грушовінчук також закликає волинян купатися лише у визначених місцях, а місцеву владу – подбати про облаштування водойм. «Упродовж 2022 року на водних об’єктах області втопилося 48 громадян, в тому числі двоє дітей. При цьому 42 випадки загибелі зареєстровано у місцях, не пристосованих для купання», – наголосив він.

Головне управління ДСНС в області зобов’язується й надалі проводити профілактичну роботу з безпеки поведінки на воді, а також здійснювати рейди щодо готовності рятувальних постів.

ДО ПОСЛУГ ВОЛИНСЬКИХ ДІТЕЙ У ЛОДЗІ – ОЛІМПІЙСЬКИЙ ЦЕНТР

Окрім економічного форуму волинська делегація також мала нагоду ознайомитися з роботою мовно-спортивних таборів, які уряд Лодзького воєводства організував для літнього відпочинку дітей з чотирьох українських областей-партнерів.

Голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та керівник управління економічного розвитку й торгівлі облвійськадміністрації Андрій Ткачук кілька годин спілкувалися з волинськими дітьми, які проводять літні вакації у Лодзі. Це майже сотня школярів – переможці різноманітних спортивних та інтелектуальних конкурсів, діти наших оборонців та із соціально-вразливих родин.

«Влада Лодзя для наших дітей надала цілий олімпійський центр. У них дуже активний відпочинок: футбол, волейбол, гімнастика, плавання, усілякі естафети. Я вражений тутешньою спортивною інфраструктурою і дуже хочу, щоб і у нашій області з’явилося подібне. І у нас є плани. Олімпійську тренувальну арену ми хочемо створити на базі Шацької громади. На березі Світязя будується сучасний спортивний комплекс Волинського національного університету. Однак війна завадила і старту нових проєктів, і завершенню розпочатих. Впевнений, що після перемоги нам усе вдасться», – висловив сподівання Григорій Недопад.

Керівники області також навідалися і до соціального закладу, де в евакуації перебувають два десятки вихованців Головненської спеціальної школи – це сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які потребують особливого освітнього середовища.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*