офіційний сайт

ДО ПОСЛУГ ВОЛИНСЬКИХ ДІТЕЙ У ЛОДЗІ – ОЛІМПІЙСЬКИЙ ЦЕНТР

Окрім економічного форуму волинська делегація також мала нагоду ознайомитися з роботою мовно-спортивних таборів, які уряд Лодзького воєводства організував для літнього відпочинку дітей з чотирьох українських областей-партнерів.

Голова обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та керівник управління економічного розвитку й торгівлі облвійськадміністрації Андрій Ткачук кілька годин спілкувалися з волинськими дітьми, які проводять літні вакації у Лодзі. Це майже сотня школярів – переможці різноманітних спортивних та інтелектуальних конкурсів, діти наших оборонців та із соціально-вразливих родин.

«Влада Лодзя для наших дітей надала цілий олімпійський центр. У них дуже активний відпочинок: футбол, волейбол, гімнастика, плавання, усілякі естафети. Я вражений тутешньою спортивною інфраструктурою і дуже хочу, щоб і у нашій області з’явилося подібне. І у нас є плани. Олімпійську тренувальну арену ми хочемо створити на базі Шацької громади. На березі Світязя будується сучасний спортивний комплекс Волинського національного університету. Однак війна завадила і старту нових проєктів, і завершенню розпочатих. Впевнений, що після перемоги нам усе вдасться», – висловив сподівання Григорій Недопад.

Керівники області також навідалися і до соціального закладу, де в евакуації перебувають два десятки вихованців Головненської спеціальної школи – це сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які потребують особливого освітнього середовища.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*