офіційний сайт

РОЗВИТОК МОЛОДІЖНОГО РУХУ ЯК ПРІОРИТЕТ

Голова обласної ради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко взяли участь у робочій зустрічі із заступницею Міністра молоді та спорту України Мариною Потапенко.

До спілкування також долучитися представники управління у справах молоді та спорту та ГО «Молодіжна платформа». Під час зустрічі обговорили діяльність Міністерства молоді та спорту в частині реалізації молодіжної політики та реалізації молодіжних ініціатив, перспективні напрямки державної підтримки та можливості молоді в контексті розвитку громад.

Григорій Недопад зазначив, що на Волині активно підтримують ініціативи молодіжних рухів та допомагають розвиватися тим, хто цього прагне.

«Попри непростий для всієї країни час ми приділяємо увагу нашій молоді та намагаємося їх залучити до суспільного життя. Під час останньої сесії обласної ради передбачили 900 тис грн на молодіжну політику та запланували близько 50 різноманітних заходів, до яких будемо залучати юних волинян. Важливо те, щоб під час воєнного стану наша молодь лишалася вчитися і працювати в Україні, а це можливо забезпечити, якщо молоді люди залучені до суспільної роботи, мають можливість здобути нові знання та провести дозвілля в колі друзів», – наголосив голова обласної ради.

Григорій Недопад також підкреслив, що в багатьох громадах активно діють молодіжні центри, які на свою діяльність залучають грантові кошти, проводять навчання, заняття та стали осередками прогресивних ідей та рішень.

«Тому важливо, аби в Міністерстві активно підтримували та допомагали розвиватися таким центрам. Адже майбутнє України – за молоддю», – підкреслив очільник Волиньради.

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД СТАВ ГОСТЕМ «ПОЛІТИЧНОЇ КУХНІ»

Діалоговий проєкт з такою назвою реалізовується у Лесиному виші.

Власним досвідом у політикумі голова Волиньради Григорій Недопад поділиася зі студентами факультету історії, політології та національної безпеки ВНУ імені Лесі Українки. Участь у заході також взяли ректор Лесиного вишу Анатолій Цьось та професорсько-викладацький склад.

Очільник обласної ради розповів навіщо здобув аж три вищих освіти і науковий ступінь, а також про основні віхи власного політичного та управлінського досвіду роботи головою Ківерцівської районної ради, заступником Луцького міського голови та очільником найвищого представницького органу Волині.

У формі діалогу було обговорено особливості роботи обласної ради у сесійний та міжсесійний періоди, тонкощі роботи із депутатським корпусом (коаліцією та опозицією), а також проблемні питання функціонування Волиньради у період пандемії та в умовах воєнного стану. У ході зустрічі Григорій Недопад також окреслив власне бучення перспектив розвитку управлінської моделі області в умовах реформи децентралізації та необхідності подальшого укрупнення громад.

Відповідаючи на запитання студентів та викладачів, голова обласної ради також розповів про своє хобі та скільки часу приділяє родині в умовах напруженого робочого графіка. На прохання майбутніх політологів Григорій Недопад також поділився власним баченням, як розпочати свій кар’єрний шлях.

«В першу чергу потрібно перебувати у політичних колах. Як приклад: працювати у штабах політичних сил, ставати помічниками або радниками діючих депутатів різних рівнів, з метою набуття досвіду. Важливо також пам’ятати про постійний розвиток, вдосконалення та самоосвіту. І найголовніше, коли вам вдасться реалізуватися як політикам – будьте чесними з собою і людьми, дослухайтесь до думок інших, приймайте зважені, компромісні рішення та живіть за Божими заповідями. Саме таких принципів у своїй роботі намагаюсь дотримуватись і я», – резюмував очільник Волиньради.

ДО УВАГИ ПРЕТЕНДЕНТІВ ДО СКЛАДУ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ОЦІНЮВАННЯ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 

З метою проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Волинської обласної ради та підготовки проєкту Антикорупційної програми Волинської обласної ради на 2023-2025 роки запрошуємо представників зовнішніх заінтересованих сторін (громадськості) подати кандидатури для включення до складу Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Волинської обласної ради.

Відповідно до п. п. 8 п. 2 розділу ІІІ Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 830/21, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України  17 лютого 2022 року за № 219/37555,  до складу Робочої групи включають представників зовнішніх заінтересованих сторін (у разі надходження відповідних пропозицій), якщо вони володіють знаннями про середовище організації та/або мають досвід роботи у сфері діяльності організації та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції.

До кандидатів для включення до складу робочої групи належать:

представники інститутів громадянського суспільства, які здійснюють громадський контроль за діяльністю організації;

експерти, які володіють спеціальними знаннями у сфері діяльності організації та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції;

представники юридичних осіб, які взаємодіють з організацією або є споживачами адміністративних послуг, які надаються організацією (у разі надання таких послуг).

До складу робочої групи не включають зовнішніх заінтересованих сторін та їхніх представників у разі наявності відомостей про них у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

З урахуванням вищевикладеного, просимо подати кандидатури, які відповідають вимогам Методології управління корупційними ризиками, у строк  10 днів з дня оприлюднення цього розпорядження.

Пропозиції повинні бути подані у письмовій формі, із зазначенням прізвища та імені кандидата, інформації щодо володіння кандидатом знаннями про середовище обласної ради та/або досвіду роботи у сфері діяльності обласної ради та/або у сфері  запобігання та/або протидії корупції.  До клопотання необхідно додати заяву особи щодо включення до складу Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Волинської обласної ради, автобіографію кандидата, вказати його контактний номер телефону та адресу електронної пошти.

Документи необхідно подати у виконавчий апарат Волинської обласної ради (м. Луцьк, майдан Київський, 9, каб. 322).».

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*