офіційний сайт

РОЗВИТОК МОЛОДІЖНОГО РУХУ ЯК ПРІОРИТЕТ

Голова обласної ради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко взяли участь у робочій зустрічі із заступницею Міністра молоді та спорту України Мариною Потапенко.

До спілкування також долучитися представники управління у справах молоді та спорту та ГО «Молодіжна платформа». Під час зустрічі обговорили діяльність Міністерства молоді та спорту в частині реалізації молодіжної політики та реалізації молодіжних ініціатив, перспективні напрямки державної підтримки та можливості молоді в контексті розвитку громад.

Григорій Недопад зазначив, що на Волині активно підтримують ініціативи молодіжних рухів та допомагають розвиватися тим, хто цього прагне.

«Попри непростий для всієї країни час ми приділяємо увагу нашій молоді та намагаємося їх залучити до суспільного життя. Під час останньої сесії обласної ради передбачили 900 тис грн на молодіжну політику та запланували близько 50 різноманітних заходів, до яких будемо залучати юних волинян. Важливо те, щоб під час воєнного стану наша молодь лишалася вчитися і працювати в Україні, а це можливо забезпечити, якщо молоді люди залучені до суспільної роботи, мають можливість здобути нові знання та провести дозвілля в колі друзів», – наголосив голова обласної ради.

Григорій Недопад також підкреслив, що в багатьох громадах активно діють молодіжні центри, які на свою діяльність залучають грантові кошти, проводять навчання, заняття та стали осередками прогресивних ідей та рішень.

«Тому важливо, аби в Міністерстві активно підтримували та допомагали розвиватися таким центрам. Адже майбутнє України – за молоддю», – підкреслив очільник Волиньради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*