Діалоговий проєкт з такою назвою реалізовується у Лесиному виші.
Власним досвідом у політикумі голова Волиньради Григорій Недопад поділиася зі студентами факультету історії, політології та національної безпеки ВНУ імені Лесі Українки. Участь у заході також взяли ректор Лесиного вишу Анатолій Цьось та професорсько-викладацький склад.
Очільник обласної ради розповів навіщо здобув аж три вищих освіти і науковий ступінь, а також про основні віхи власного політичного та управлінського досвіду роботи головою Ківерцівської районної ради, заступником Луцького міського голови та очільником найвищого представницького органу Волині.
У формі діалогу було обговорено особливості роботи обласної ради у сесійний та міжсесійний періоди, тонкощі роботи із депутатським корпусом (коаліцією та опозицією), а також проблемні питання функціонування Волиньради у період пандемії та в умовах воєнного стану. У ході зустрічі Григорій Недопад також окреслив власне бучення перспектив розвитку управлінської моделі області в умовах реформи децентралізації та необхідності подальшого укрупнення громад.
Відповідаючи на запитання студентів та викладачів, голова обласної ради також розповів про своє хобі та скільки часу приділяє родині в умовах напруженого робочого графіка. На прохання майбутніх політологів Григорій Недопад також поділився власним баченням, як розпочати свій кар’єрний шлях.
«В першу чергу потрібно перебувати у політичних колах. Як приклад: працювати у штабах політичних сил, ставати помічниками або радниками діючих депутатів різних рівнів, з метою набуття досвіду. Важливо також пам’ятати про постійний розвиток, вдосконалення та самоосвіту. І найголовніше, коли вам вдасться реалізуватися як політикам – будьте чесними з собою і людьми, дослухайтесь до думок інших, приймайте зважені, компромісні рішення та живіть за Божими заповідями. Саме таких принципів у своїй роботі намагаюсь дотримуватись і я», – резюмував очільник Волиньради.