офіційний сайт

ДО УВАГИ ПРЕТЕНДЕНТІВ ДО СКЛАДУ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ОЦІНЮВАННЯ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 

З метою проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Волинської обласної ради та підготовки проєкту Антикорупційної програми Волинської обласної ради на 2023-2025 роки запрошуємо представників зовнішніх заінтересованих сторін (громадськості) подати кандидатури для включення до складу Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Волинської обласної ради.

Відповідно до п. п. 8 п. 2 розділу ІІІ Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 830/21, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України  17 лютого 2022 року за № 219/37555,  до складу Робочої групи включають представників зовнішніх заінтересованих сторін (у разі надходження відповідних пропозицій), якщо вони володіють знаннями про середовище організації та/або мають досвід роботи у сфері діяльності організації та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції.

До кандидатів для включення до складу робочої групи належать:

представники інститутів громадянського суспільства, які здійснюють громадський контроль за діяльністю організації;

експерти, які володіють спеціальними знаннями у сфері діяльності організації та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції;

представники юридичних осіб, які взаємодіють з організацією або є споживачами адміністративних послуг, які надаються організацією (у разі надання таких послуг).

До складу робочої групи не включають зовнішніх заінтересованих сторін та їхніх представників у разі наявності відомостей про них у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

З урахуванням вищевикладеного, просимо подати кандидатури, які відповідають вимогам Методології управління корупційними ризиками, у строк  10 днів з дня оприлюднення цього розпорядження.

Пропозиції повинні бути подані у письмовій формі, із зазначенням прізвища та імені кандидата, інформації щодо володіння кандидатом знаннями про середовище обласної ради та/або досвіду роботи у сфері діяльності обласної ради та/або у сфері  запобігання та/або протидії корупції.  До клопотання необхідно додати заяву особи щодо включення до складу Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Волинської обласної ради, автобіографію кандидата, вказати його контактний номер телефону та адресу електронної пошти.

Документи необхідно подати у виконавчий апарат Волинської обласної ради (м. Луцьк, майдан Київський, 9, каб. 322).».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*