офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ВІДВІДАВ ВІЙСЬКОВИЙ ЛІЦЕЙ

Вивчалася безпекова складова освітнього процесу, а також можливість організувати повноцінну діяльність навчального закладу з цілодобовим перебуванням в умовах обмеженого електропостачання.

В обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні навчається майже тисяча юнаків і дівчат з 19 областей. Освітня база розташована в Луцьку та Ковелі, обидві проінспектував голова обласної ради Григорій Недопад.

У ліцеїстів він цікавився чи достатньо комфортними у цей непростий час є умови навчання і проживання, оскільки з вересня освітній процес тут триває в офлайні. Голова Волиньради також привітав молодь із успішним завершенням першого семестру: «Ваш керівник запевняє, що у лавах ліцеїстів немає тих, хто пасе задніх. Незважаючи на важкий період, кожен доклав максимум зусиль і старань як у навчанні, так і у військово-спортивній підготовці. І це втіха не тільки для ваших батьків, наставників, а й для обласної ради як засновника ліцею. Наші зусилля з його розвитку дають хороший результат сьогодні і перспективу у майбутньому». Для потреб ліцею Григорій Недопад також передав продукти харчування, гарячі напої, мийно-пральні та гігієнічні засоби, а для укомплектування укриттів – телевізори.

Керівник військового ліцею Павло Боснюк доповів, що заклад підготовлено і до роботи в опалювальний період, і в умовах знеструмлень. У ковельській філії, де ситуація з електропостачанням особливо напружена, встановлено надпотужний генератор. Він також продемонстрував нещодавно обладнане тут укриття на 400 учнів. «Дотримано усіх сертифікаційних норм: є вентиляція, санвузли, опалення, належне освітлення, два виходи. На роботи пішло два тижні і 800 тисяч гривень. До речі, маємо намір облаштувати тут ще й електронний тир, площа дозволяє», – поділився планами Павло Боснюк.

Перспективу розвитку ковельської філії ліцею Григорій Недопад і Павло Боснюк обговорили спільно з очільником Ковельської райради В’ячеславом Швораком та начальницею райвійськадміністрації Ольгою Черен. У мирних планах – реконструкція двох житлових корпусів, будівництво спорткомплексу і стадіону.

ВОЛИНЯНИ ВШАНУВАЛИ ПОДВИГ ПРИБОРКУВАЧІВ «МИРНОГО» АТОМУ

14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня 36 років тому офіційно повідомили про завершення будівництва комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Біля пам’ятника «Жертвам Чорнобиля», що на меморіалі Вічної Слави, відбувся пам’ятний захід за участі ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, рятувальників, правоохоронців, а також представників громадськості. Схилити голову перед подвигом ліквідаторів від імені обранців волинського парламенту прийшли голова обласної ради Григорій Недопад та його радник Володимир Кец.

«Це була велика трагедія не лише для України, а й для значної частини Європи. Чорнобильська катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих та потерпілих від її наслідків людей, – зауважив очільник Волиньради Григорій Недопад. – Через бездумні і жорстокі дії агресора сьогодні на превеликий жаль знову нависла загроза над усіма українськими атомними електростанціями. Світ має допомогти нам протидіяти цьому, аби історія більше ніколи не повторилася. Ми ж повинні пам’ятати і вшановувати людей, які ціною власного життя та здоров’я зуміли здолати страшні наслідки аварії на ЧАЕС, що трапилась 26 квітня 1986 року».

Під набат Чорнобильського дзвону присутні вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до підніжжя монументу «Жертвам Чорнобиля».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства

  1. Про проєкт Порядку денного засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.
    Ініціатор внесення: Ірина Горавська, голова постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоровя, материнства та дитинства.
    Доповідає: Ірина Горавська, голова постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства.
  2. Про роботу обласних закладів соціальної сфери в умовах воєнного стану.
    Ініціатор внесення: Постійна комісія обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства (підстава – за результатами попереднього розгляду питань щодо роботи Горохівського, Берестечківського, Олицького психоневрологічних інтернатів).
    Доповідають: Юлія Ковальчук, директор Горохівського психоневрологічного інтернату, Віталій Клемба, директор Берестечківського психоневрологічного інтернату, Сергій Кучер, директор Олицького психоневрологічного інтернату.
    Запрошені: Оксана Гобод, директор департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації.
  3. Про тарифи на платні послуги КП «Волинський обласний центр служби крові» Волинської обласної ради.
    Ініціатор внесення: Управління охорони здоровя Волинської обласної державної адміністрації (підстава – лист (вхідний № 3705/17/1-22 від 09 грудня 2022 року).
    Доповідає: Юрій Кременець, т.в.о. директора КП «Волинський обласний центр служби крові» Волинської обласної ради.
    Запрошені: Юрій Легкодух, начальник управління охорони здоровя Волинської обласної державної адміністрації.
  4. Різне.

    Виїзне засідання комісії відбудеться 15 грудня. Початок о 10.00 годині на базі обласних комунальних закладів.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*