офіційний сайт

ВОЛИНЯНИ ВШАНУВАЛИ ПОДВИГ ПРИБОРКУВАЧІВ «МИРНОГО» АТОМУ

14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня 36 років тому офіційно повідомили про завершення будівництва комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Біля пам’ятника «Жертвам Чорнобиля», що на меморіалі Вічної Слави, відбувся пам’ятний захід за участі ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, рятувальників, правоохоронців, а також представників громадськості. Схилити голову перед подвигом ліквідаторів від імені обранців волинського парламенту прийшли голова обласної ради Григорій Недопад та його радник Володимир Кец.

«Це була велика трагедія не лише для України, а й для значної частини Європи. Чорнобильська катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих та потерпілих від її наслідків людей, – зауважив очільник Волиньради Григорій Недопад. – Через бездумні і жорстокі дії агресора сьогодні на превеликий жаль знову нависла загроза над усіма українськими атомними електростанціями. Світ має допомогти нам протидіяти цьому, аби історія більше ніколи не повторилася. Ми ж повинні пам’ятати і вшановувати людей, які ціною власного життя та здоров’я зуміли здолати страшні наслідки аварії на ЧАЕС, що трапилась 26 квітня 1986 року».

Під набат Чорнобильського дзвону присутні вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до підніжжя монументу «Жертвам Чорнобиля».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*