офіційний сайт

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ВІДВІДАВ ВІЙСЬКОВИЙ ЛІЦЕЙ

Вивчалася безпекова складова освітнього процесу, а також можливість організувати повноцінну діяльність навчального закладу з цілодобовим перебуванням в умовах обмеженого електропостачання.

В обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні навчається майже тисяча юнаків і дівчат з 19 областей. Освітня база розташована в Луцьку та Ковелі, обидві проінспектував голова обласної ради Григорій Недопад.

У ліцеїстів він цікавився чи достатньо комфортними у цей непростий час є умови навчання і проживання, оскільки з вересня освітній процес тут триває в офлайні. Голова Волиньради також привітав молодь із успішним завершенням першого семестру: «Ваш керівник запевняє, що у лавах ліцеїстів немає тих, хто пасе задніх. Незважаючи на важкий період, кожен доклав максимум зусиль і старань як у навчанні, так і у військово-спортивній підготовці. І це втіха не тільки для ваших батьків, наставників, а й для обласної ради як засновника ліцею. Наші зусилля з його розвитку дають хороший результат сьогодні і перспективу у майбутньому». Для потреб ліцею Григорій Недопад також передав продукти харчування, гарячі напої, мийно-пральні та гігієнічні засоби, а для укомплектування укриттів – телевізори.

Керівник військового ліцею Павло Боснюк доповів, що заклад підготовлено і до роботи в опалювальний період, і в умовах знеструмлень. У ковельській філії, де ситуація з електропостачанням особливо напружена, встановлено надпотужний генератор. Він також продемонстрував нещодавно обладнане тут укриття на 400 учнів. «Дотримано усіх сертифікаційних норм: є вентиляція, санвузли, опалення, належне освітлення, два виходи. На роботи пішло два тижні і 800 тисяч гривень. До речі, маємо намір облаштувати тут ще й електронний тир, площа дозволяє», – поділився планами Павло Боснюк.

Перспективу розвитку ковельської філії ліцею Григорій Недопад і Павло Боснюк обговорили спільно з очільником Ковельської райради В’ячеславом Швораком та начальницею райвійськадміністрації Ольгою Черен. У мирних планах – реконструкція двох житлових корпусів, будівництво спорткомплексу і стадіону.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*