офіційний сайт

КОМУНАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ВОЛИНІ – ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ БОРОДЯНКИ

Два волинських комунальних заклади – Головненська спеціальна школа «Центр освіти» та Заболоттівська спеціальна школа передають для потреб Бородянківської селищної ради два автомобілі. Відповідне рішення прийняли під час засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області Волиньради.

Так, на адресу обласної ради надійшло звернення від Бородянківської селищної ради Київської області з проханням допомогти у відновленні життєдіяльності зазначеної територіальної громади. На прохання про допомогу відгукнулися комунальні заклади Головненська спеціальна школа «Центр освіти» та Заболоттівська спеціальна школа. Вони погодилися передати два автомобіля ГАЗ 2003 року та 2004 року випуску.

Депутати рішення підтримали.

ГОЛОВА ВОЛИНЬРАДИ ПЕРЕДАВ ЧЕРГОВЕ АВТО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Сьогодні голова обласної ради Григорій Недопад передав ключі та технічний паспорт від позашляховика марки Lexus для потреб одного із підрозділів Збройних сил України.

Повнопривідне авто, відремонтоване та пофарбоване у колір хакі уже найближчими днями попрямує на передову.

Цей автомобіль придбано завдяки сприянню міжнародних благодійників та у співпраці із Волиньрадою та ввезено з-за кордону в Україну волонтерами. У такий спосіб для потреб ЗСУ вже передали не один десяток машин.

Очільник депутатського корпусу області особисто оглянув позашляховик та запевнив, що робота у цій царині триватиме й надалі, адже забезпечення транспортними засобами – це питання номер один серед запитів, які надходять від військових з гарячих точок фронту.

«Я втішений тим, що разом із небайдужими волонтерами, благодійниками та нашими міжнародними партнерами нам вдалось напрацювати певний алгоритм дій та налагодити цю діяльність, адже автомобілі – це суттєва допомога нашим захисникам під час виконання бойових завдань», – наголосив Григорій Недопад.

ВОЛИНЬРАДА – ЗСУ: 200 АПТЕЧОК І ВІТАМІНИ

Голова обласної ради Григорій Недопад передав військовим дві сотні індивідуальних аптечок невідкладної домедичної допомоги, а також мультивітамінні комплекси.

«Перше допоможе врятувати життя на полі бою, друге – зміцнити імунітет наших воїнів напередодні осінньо-зимового сезону. Ми також готові за вашими запитами сформувати транші й інших лікарських засобів для надання медичної допомоги», – зауважив голова обласної ради, передаючи допомогу військовим медикам.

Лікарські засоби та вироби медичного призначення залучаються у якості гуманітарної допомоги з-за кордону одним із обласних комунальних закладів у взаємодії з благодійними фондами та Волиньрадою. Працівники ж цього навчального закладу медичного профілю зі знанням справи формують з надісланого індивідуальні аптечки за стандартами НАТО.

«Комплект містить усе необхідне для порятунку життя, поки не надійде кваліфікована медична допомога. В аптечці – сертифіковані турнікети, автоматичні ножиці, термоковдра, перев’язувальні матеріали, кровоспинні та знеболювальні препарати, а також знезаражуючі та антисептичні засоби», – розповіла керівниця комунального закладу Тетяна Пастрик. Найближчим часом нею з військовими медиками буде узгоджено перелік необхідного для надання медичної допомоги.

НОВИЙ ЕНЕРГОПРОЄКТ ТУБДИСПАНСЕРУ: ЕКОНОМІЯ ДО 600 ТИСЯЧ НА РІК

В обласному фтизіопульмонологічному медичному центрі для підігріву води відтепер використовуватимуть не газ, а сонячну енергію.

Запуск у роботу системи з використанням альтернативних джерел енергії спостерігав голова обласної ради Григорій Недопад. Сонячні колектори дозволять відмовитися від використання газу для підігріву води, в тому числі і в опалювальний період. Що дозволить медзакладу ощадити на енергоресурсах до 600 тисяч гривень на рік.

За словами підрядника з впровадження спеціалізованих енергетичних технологій Романа Михальчука навіть за похмурої погоди устаткування здатне за рахунок трансформації сонячної енергії нагріти 2 тисячі літрів водо до 50 градусів за Цельсієм. І хоч взимку усе ж доведеться посилювати генерацію електроенергією, це значно дешевше, аніж використання газу. Загалом окупність цієї технології – близько 3 років.

«Це вже другий енергоощадний проєкт з використанням відновлювальних джерел енергії, який впровадив фтизіопульмонологічний медцентр. Встановлені тут майже рік тому сонячні панелі дали змогу отримувати практично дармову електроенергію у весняно-літній період та економити понад 250 тисяч гривень. Сонячні ж колектори цілодобово забезпечуватимуть диспансер гарячою водою без використання газу. Я наполегливо рекомендую усім комунальним установам, а надто медзакладам, впроваджувати проєкти з використанням альтернативних джерел енергії. Адже в умовах війни – це не тільки про економію коштів, це і про можливість повноцінно функціонувати», – зауважив Григорій Недопад.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*