офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА – ЗСУ: 200 АПТЕЧОК І ВІТАМІНИ

Голова обласної ради Григорій Недопад передав військовим дві сотні індивідуальних аптечок невідкладної домедичної допомоги, а також мультивітамінні комплекси.

«Перше допоможе врятувати життя на полі бою, друге – зміцнити імунітет наших воїнів напередодні осінньо-зимового сезону. Ми також готові за вашими запитами сформувати транші й інших лікарських засобів для надання медичної допомоги», – зауважив голова обласної ради, передаючи допомогу військовим медикам.

Лікарські засоби та вироби медичного призначення залучаються у якості гуманітарної допомоги з-за кордону одним із обласних комунальних закладів у взаємодії з благодійними фондами та Волиньрадою. Працівники ж цього навчального закладу медичного профілю зі знанням справи формують з надісланого індивідуальні аптечки за стандартами НАТО.

«Комплект містить усе необхідне для порятунку життя, поки не надійде кваліфікована медична допомога. В аптечці – сертифіковані турнікети, автоматичні ножиці, термоковдра, перев’язувальні матеріали, кровоспинні та знеболювальні препарати, а також знезаражуючі та антисептичні засоби», – розповіла керівниця комунального закладу Тетяна Пастрик. Найближчим часом нею з військовими медиками буде узгоджено перелік необхідного для надання медичної допомоги.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*