офіційний сайт

НОВИЙ ЕНЕРГОПРОЄКТ ТУБДИСПАНСЕРУ: ЕКОНОМІЯ ДО 600 ТИСЯЧ НА РІК

В обласному фтизіопульмонологічному медичному центрі для підігріву води відтепер використовуватимуть не газ, а сонячну енергію.

Запуск у роботу системи з використанням альтернативних джерел енергії спостерігав голова обласної ради Григорій Недопад. Сонячні колектори дозволять відмовитися від використання газу для підігріву води, в тому числі і в опалювальний період. Що дозволить медзакладу ощадити на енергоресурсах до 600 тисяч гривень на рік.

За словами підрядника з впровадження спеціалізованих енергетичних технологій Романа Михальчука навіть за похмурої погоди устаткування здатне за рахунок трансформації сонячної енергії нагріти 2 тисячі літрів водо до 50 градусів за Цельсієм. І хоч взимку усе ж доведеться посилювати генерацію електроенергією, це значно дешевше, аніж використання газу. Загалом окупність цієї технології – близько 3 років.

«Це вже другий енергоощадний проєкт з використанням відновлювальних джерел енергії, який впровадив фтизіопульмонологічний медцентр. Встановлені тут майже рік тому сонячні панелі дали змогу отримувати практично дармову електроенергію у весняно-літній період та економити понад 250 тисяч гривень. Сонячні ж колектори цілодобово забезпечуватимуть диспансер гарячою водою без використання газу. Я наполегливо рекомендую усім комунальним установам, а надто медзакладам, впроваджувати проєкти з використанням альтернативних джерел енергії. Адже в умовах війни – це не тільки про економію коштів, це і про можливість повноцінно функціонувати», – зауважив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*