офіційний сайт

ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

На базі інституту післядипломної педагогічної освіти стартував ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Участь в урочистому відкритті інтелектуального змагання взяв перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

На чотири змагальні дні на Волинь прибули майже півтори сотні учнів 8-11 класів з усіх областей та столиці України. Їхні знання оцінюватимуть 34 члени журі, у складі якого – знані науковці, викладачі та педагоги провідних вишів України.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук привітав організаторів та учасників олімпіади від імені голови та депутатського корпусу. «Географія – це наука про Землю, її природу, населення та його господарську діяльність. Саме ви є тим поколінням, яке в майбутньому на цій землі буде працювати і вивершувати ефективну і повноправну державу в Європі та світі – нашу Україну. Тож бажаю кожному учаснику максимально продемонструвати свої знання та хист мислити нестандартно, точно і творчо, адже географія – це предмет, який охоплює величезний спектр знань людства про себе і навколишнє середовище. Нехай ваше перебування на Волині буде цікавим та змістовним, сповненим щирим спілкуванням та новими знайомствами. Нам усім зичу перемоги, і щоб наступні олімпіади почергово відбувалися в кожному обласному центрі нашої держави, у тому числі й у місті Сімферополі», – наголосив він.

Представник Міносвіти і науки України Роман Гладковський пригадав, що востаннє всеукраїнська олімпіада з географії в очному форматі відбувалась в Миколаєві у 2019 році, а минулоріч першість пройшла у Полтаві в режимі онлайн. «Велика вдячність волинянам, які погодились організувати, прийняти та провести цю першість. Щира вдячність Малій академії наук, яка цьогоріч є фінансовим спонсором проведення всіх предметних олімпіад в Україні. Дякую учням та їх наставникам, які приїхали на Волинь. Ви уже кращі у своєму регіоні, у своїй школі. Ви уже переможці. Завдяки вам Олімпіада живе і продовжує свій рух», – підкреслив він.

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/16fs26xQPdVzw23a8

ЧЕРГОВИЙ ТРАНШ ГУМДОПОМОГИ ВІД «ДИТЯЧОЇ МІСІЇ.УКРАЇНА» ОТРИМАЛИ НАДЗВИЧАЙНИКИ

Голова обласної ради Григорій Недопад у співпраці із керівницею благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмилою Лонюк передали для потреб аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Волинській області вогнегасники та спецодяг.

Цей гуманітарний вантаж надійшов від Норвезької організації «Діти з України», які мають тісну співпрацю із Волинським благодійним фондом «Дитяча місія. Україна».

«Усе це неодмінно стане у нагоді для укомплектування аварійно-рятувальних місій. Вогнегасники нам потрібні завжди, адже – це свого роду розхідники, яких багато не буває», – зауважив керівник підрозділу Віктор Абрамчук.

Перший заступник начальника ГУ ДСНС України в області Сергій Демидюк додав, що надана допомога знадобиться і піротехнічним підрозділам, які готуються до виїзду на розмінування територій у Харківській, Херсонській та Запорізькій областях.

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив вдячність керівниці благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмилі Лонюк за багаторічну та плідну співпрацю. «Скандинавська місія є нашим надійним партнером, а з початком великої війни в Україні ця взаємодія посилилася та стала ще більш ефективною. Усі наші запити, які стосуються підтримки сил оборони, вразливих верств громадян чи дітей, були почуті. Обсяг уже наданої гуманітарної допомоги дуже великий. І розраховую, що наше партнерство триватиме й надалі», – наголосив він.

Представники благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» також з’ясували інші нагальні потреби волинських надзвичайників та обговорили майбутню співпрацю.

ЮНІ ІНЖЕНЕРИ ТА РОЗРОБНИКИ ЗМАГАЛИСЯ В АВТОМОДЕЛЮВАННІ

У Центрі позашкільної освіти відбулися триденні всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді.

Учасниками змагань стали понад пів сотні юніорів із 6 областей України. Їх привітав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук: “В цьому залі – майбутня технічна еліта нашої країни. Звісно, краще працювати і удосконалювати технології для мирного життя у мирній країні, але сьогодення доводить – країна без сучасних технічних розробок не може забезпечити безхмарне небо над головами своїх громадян. Тому, впевнений, що ви себе проявите та створите нові винаходи, якими пишатиметься вся Україна”, – наголосив Юрій Поліщук.

Змагання на автодромі не з легких, адже головне завдання для кожного учасника – за 3 хв проїхати найбільшу кількість кіл на звивистій автотрасі. Середня швидкість моделі – 30 км/год, але на прямих відрізках автодрому вона в рази вища, розповів керівник гуртка автомоделювання та головний суддя змагань Павло Кадлубицький.

Аби створити якісну автомодель, вихованці гуртків автомоделювання освоюють технічні навички, працюють на верстатах, вчаться застосовувати теоретичну інженерію на практиці.

“Цей вид спорту на Волині розвивається дуже активно. Ці діти – майбутнє України, попереду у них багато відкриттів, які, впевнена, прославлять і нашу країну”, – переконана керівниця Центру позашкільної освіти, депутатка облради Оксана Філіпчук.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*