офіційний сайт

ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

На базі інституту післядипломної педагогічної освіти стартував ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Участь в урочистому відкритті інтелектуального змагання взяв перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

На чотири змагальні дні на Волинь прибули майже півтори сотні учнів 8-11 класів з усіх областей та столиці України. Їхні знання оцінюватимуть 34 члени журі, у складі якого – знані науковці, викладачі та педагоги провідних вишів України.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук привітав організаторів та учасників олімпіади від імені голови та депутатського корпусу. «Географія – це наука про Землю, її природу, населення та його господарську діяльність. Саме ви є тим поколінням, яке в майбутньому на цій землі буде працювати і вивершувати ефективну і повноправну державу в Європі та світі – нашу Україну. Тож бажаю кожному учаснику максимально продемонструвати свої знання та хист мислити нестандартно, точно і творчо, адже географія – це предмет, який охоплює величезний спектр знань людства про себе і навколишнє середовище. Нехай ваше перебування на Волині буде цікавим та змістовним, сповненим щирим спілкуванням та новими знайомствами. Нам усім зичу перемоги, і щоб наступні олімпіади почергово відбувалися в кожному обласному центрі нашої держави, у тому числі й у місті Сімферополі», – наголосив він.

Представник Міносвіти і науки України Роман Гладковський пригадав, що востаннє всеукраїнська олімпіада з географії в очному форматі відбувалась в Миколаєві у 2019 році, а минулоріч першість пройшла у Полтаві в режимі онлайн. «Велика вдячність волинянам, які погодились організувати, прийняти та провести цю першість. Щира вдячність Малій академії наук, яка цьогоріч є фінансовим спонсором проведення всіх предметних олімпіад в Україні. Дякую учням та їх наставникам, які приїхали на Волинь. Ви уже кращі у своєму регіоні, у своїй школі. Ви уже переможці. Завдяки вам Олімпіада живе і продовжує свій рух», – підкреслив він.

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/16fs26xQPdVzw23a8

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*