офіційний сайт

ЗА КУБОК «КАРІТАС-СПЕС-ЛУЦЬК»: У ЛЕСИНОМУ ВИШІ – БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР

Захід приурочили до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, мета – показати унікальність та неповторність «сонячної» молоді, їхній талант і обдарованість.

У змаганнях з фут-залу взяли участь три команди: «Карітас-Спес-Луцьк», ЖКФ «Легіон» та студенти історичного факультету ВНУ ім. Лесі Українки. До спортивного дійства долучилися голова обласної ради, очільник відділення Національного олімпійського комітету України в області Григорій Недопад, Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк, ректор Лесиного вишу Анатолій Цьось, волинський футболіст Артем Федецький, а також голови правління ГО «Даун – синдром» Олена Мельник та БО БФ «Старе місто Луцьк» Лариса Новосад.

«Не зважаючи на повітряні тривоги і війну, ми об’єднані бажанням допомогти один одному, підтримати один одного і будемо продовжувати це робити. Завдяки чудовій ініціативі від Карітас-Спес Луцьк наші «сонячні» діти беруть участь у цих спортивних змаганнях та доводять – вони такі ж майстерні, талановиті та унікальні, як і кожен з нас», – наголосив Григорій Недопад.

У призовий фонд змагань він передав футбольні м’ячі з власним підписом, а також автографом Артема Федецького.

Під час заходу усі бажаючі могли придбати яскраві шкарпетки, що символізують солідарність з людьми, які мають непарну хромосому. Виручені кошти спрямують на потреби діток з синдромом Дауна.

ПЕРЕМИЛЬСЬКИМ ЛІЦЕЇСТАМ ПОНОВИЛИ СПОРТІНВЕНТАР

У якості гуманітарної допомоги голова обласної ради Григорій Недопад передав освітньому закладу каремати і спальні мішки.

На початку великої війни школярі Перемильського ліцею, що у Берестечківській громаді, частину свого спортивно-туристичного інвентарю пожертвували для потреб захисників. Добровольцем боронити країну з перших днів повномасштабного вторгнення пішов і їхній учитель фізкультури Олег Денисюк.

Саме він і попросив очільника Волиньради про допомогу у поновленні туристично-спортивного приладдя, бо нещодавно уже демобілізувався і має намір повернутися до вчителювання.

Клопотання в обласній раді вдовольнили відразу. «У найважчі часи діти, чим могли, допомогли військовим, вболівали за свого вчителя на фронті. Вони заслуговують і на повагу, і на підтримку», – зауважив Григорій Недопад.

У відповідь щаслива дітвора разом зі словами вдячності надіслала і світлину, де вони знову зі своїм педагогом та новим спортінвентарем.

ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ, ДІТЕЙ ТА СТУДЕНТСТВА – ВОЛИНЬРАДА ПЕРЕДАЛА 10 ТЕЛЕВІЗОРІВ

Голова обласної ради Григорій Недопад задовольнив запити від сил оборони та комунальних установ на широкоформатні смарт-монітори.

Першочергово забезпечили потреби військових формувань. Так, по два телевізійні прилади отримали Луцький районний штаб тероборони для оснащення центру управління, а також прикордонники – для дообладнання ситуаційного центру спостереження за лінією кордону. Окрім того, черговим андроїдним пристроєм посилили і центральну диспетчерську волинської екстренки.

Сучасний телевізор з функціями комп’ютера відтепер матиме у новоствореному класі безпеки і Поромівська тергромада. Також широкоформатний монітор встановлять в ДЮСШ «Колос», його використовуватимуть для навчального перегляду поєдинків, також 2 таких для розширення можливостей освітнього процесу отримав і Волинський коледж культури та мистецтв ім. Ігоря Стравінського. Ще один такий телевізор з’явиться і в укритті облмуздрамтеатр.


    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*