офіційний сайт

ЗА КУБОК «КАРІТАС-СПЕС-ЛУЦЬК»: У ЛЕСИНОМУ ВИШІ – БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР

Захід приурочили до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, мета – показати унікальність та неповторність «сонячної» молоді, їхній талант і обдарованість.

У змаганнях з фут-залу взяли участь три команди: «Карітас-Спес-Луцьк», ЖКФ «Легіон» та студенти історичного факультету ВНУ ім. Лесі Українки. До спортивного дійства долучилися голова обласної ради, очільник відділення Національного олімпійського комітету України в області Григорій Недопад, Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк, ректор Лесиного вишу Анатолій Цьось, волинський футболіст Артем Федецький, а також голови правління ГО «Даун – синдром» Олена Мельник та БО БФ «Старе місто Луцьк» Лариса Новосад.

«Не зважаючи на повітряні тривоги і війну, ми об’єднані бажанням допомогти один одному, підтримати один одного і будемо продовжувати це робити. Завдяки чудовій ініціативі від Карітас-Спес Луцьк наші «сонячні» діти беруть участь у цих спортивних змаганнях та доводять – вони такі ж майстерні, талановиті та унікальні, як і кожен з нас», – наголосив Григорій Недопад.

У призовий фонд змагань він передав футбольні м’ячі з власним підписом, а також автографом Артема Федецького.

Під час заходу усі бажаючі могли придбати яскраві шкарпетки, що символізують солідарність з людьми, які мають непарну хромосому. Виручені кошти спрямують на потреби діток з синдромом Дауна.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*