офіційний сайт

ВОЛЕЙБОЛІСТАМ – РАДІСТЬ ЗМАГАНЬ, ДІТЯМ – ДОБРА СПРАВА

Завершився другий етап благодійного турніру з волейболу, присвячений збору коштів на потреби дітей переселенців, які мешкають на Волині.

Сьогодні змагалися юнацькі волейбольні команди Ратнівської територіальної громади, Датинського ліцею, Луцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 та збірна університетів – імені Лесі Українки та Луцького технічного.

Ініціатор благодійного турніру голова Волиньради та очільник обласної федерації волейболу і Волинського відділення НОК Григорій Недопад оцінив змагання як видовищні та емоційні. «На перший погляд могло здатися, що у команд різний рівень підготовки. Однак, під час гри кожна з них продемонструвала хорошу фізичну форму і технічну майстерність. Суперництво було напруженим, але азартним і цікавим водночас», – констатував він.

За результатами боротьби перемога дісталася команді Луцької КДЮСШ №1. Окрім того, організатори вирішили відзначити і кращих гравців. Це – Тарас Панасевич (КДЮСШ №1), Дмитро Чміль (збірна університетська команда), Богдан Мажура (Ратнівська ТГ) та Юрій Буднік (Датинський ліцей). Заохочувальну відзнаку також отримав і Андрій Мальчев, який евакуювався з Мелітополя і тепер є вихованцем однієї з луцьких спортивних шкіл. Призи та нагороди – від благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

За підсумками двох днів благодійного волейбольного турніру на потреби дітей, які постраждали від війни, вдалося зібрати майже 35 тисяч гривень.

ПОХОВАЙТЕ ТА ВСТАВАЙТЕ, КАЙДАНИ ПОРВІТЕ І ВРАЖОЮ ЗЛОЮ КРОВ’Ю ВОЛЮ ОКРОПІТЕ!

Сьогодні минають 161-і роковини перепоховання генія української і світової літератури Тараса Шевченка.

Це – третій щорічний пам’ятний день, коли українці вшановують свого національного світоча. Вклонитися великому Кобзареві до його пам’ятника у Луцьку прийшли представники громадськості, духовенства і влади. Від імені обласного депутатського корпусу до підніжжя постаменту поклав квіти заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт.

Тарас Шевченко помер у віці 47-ми років у Санкт-Петербурзі, там же і був похований. Однак його друзі та шанувальники перевезли його прах в Україну й перепоховали на Чернечій горі біля Канева, як і, ще за життя, заповідав поет. – «Як умру, то поховайте мене на могилі серед степу широкого на Вкраїні милій…».

«Тарас Шевченко – це поет-пророк, його твори перекладені на сотню мов, його творчість якнайкраще відображає сутність українського народу та актуальна і по сьогодні», – зазначив Григорій Пустовіт.

ВОСЬМА РІЧНИЦЯ ВОЛНОВАСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ. ПАМ’ЯТАЄМО

22 травня на Волині вшановують воїнів, які загинули внаслідок бойових дій під Волновахою у зоні АТО. Участь у пам’ятних заходах взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Світанок 22 травня 2014 року став одним з найтрагічніших для українців загалом та волинян зокрема. Саме в бою під Волновахою Збройні сили України понесли найбільші на той час втрати від початку антитерористичної операції. Диверсійна група російських окупантів підступно напала на блокпост українських військовослужбовців. У результаті нерівного бою 30 воїнів були поранені та 18 загинули, з них – десятеро волинян.

Майор Леонід Полінкевич, старший сержант Олександр Артемук, молодший сержант Дмитро Йовзик, солдати Володимир Зарадюк, Віталій Махновець, Володимир Прокопчук, Микола Бондарук, Віталій Ліщук, Михайло Грицюк, Павло Попов, – їх, а також усіх воїнів, котрі загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України за усі роки російської агресії, згадали сьогодні під час жалобних заходів у Луцьку.

Скласти шану українським захисникам прийшли родини загиблих Героїв, їхні побратими, представники громадськості, духовенства та влади.

Слава Героям! Вічна пам’ять Героям!

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*