офіційний сайт

ВОСЬМА РІЧНИЦЯ ВОЛНОВАСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ. ПАМ’ЯТАЄМО

22 травня на Волині вшановують воїнів, які загинули внаслідок бойових дій під Волновахою у зоні АТО. Участь у пам’ятних заходах взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Світанок 22 травня 2014 року став одним з найтрагічніших для українців загалом та волинян зокрема. Саме в бою під Волновахою Збройні сили України понесли найбільші на той час втрати від початку антитерористичної операції. Диверсійна група російських окупантів підступно напала на блокпост українських військовослужбовців. У результаті нерівного бою 30 воїнів були поранені та 18 загинули, з них – десятеро волинян.

Майор Леонід Полінкевич, старший сержант Олександр Артемук, молодший сержант Дмитро Йовзик, солдати Володимир Зарадюк, Віталій Махновець, Володимир Прокопчук, Микола Бондарук, Віталій Ліщук, Михайло Грицюк, Павло Попов, – їх, а також усіх воїнів, котрі загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України за усі роки російської агресії, згадали сьогодні під час жалобних заходів у Луцьку.

Скласти шану українським захисникам прийшли родини загиблих Героїв, їхні побратими, представники громадськості, духовенства та влади.

Слава Героям! Вічна пам’ять Героям!

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*