офіційний сайт

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ОЛІМП: ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ

Переможців та призерів всеукраїнських олімпіад та конкурсів привітали голова обласної ради Григорій Недопад і народний депутат України Вячеслав Рубльов.

За словами директора інституту післядипломної педагогічної освіти Петра Олешка, цього року 16 волинських школярів стали переможцями XV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, 7 здобули першість у XXV міжнародному конкурсі із української мови ім. Петра Яцика, ще дві перемоги – у XXIV всеукраїнському конкурсі учнівської творчості. «І що особливо приємно – 35 учнів вибороли призові місця у всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів. Ми пишаємося вами та радіємо вашим успіхам. Дякую педагогам за їхню щоденну натхненну роботу», – звернувся до присутніх Петро Олешко. Аби відзначити та підтримати талановитих дітей та їх наставників і проводять щорічний «Олімп».

«Уїнстон Черчіль казав: «Успіх – це здатність йти від однієї невдачі до іншої без втрати ентузіазму». Наша молодь, попри воєнний стан, продовжує натхненно вчитися та здобувати високий рівень знань, яким ми пишаємося. Тому бажаю вам і надалі бути такими ж невпинними та натхненними», – звернувся до школярів Григорій Недопад. Також голова Волиньради вручив Почесні грамоти обласної ради двом педагогам – Катерині Макарук та Зоряні Мацюк.

«Ви той інтелектуальний потенціал, який в майбутньому зробить Україну сильною. Досягнення даються важкою працею, особливо в науці. Але будь-яка копітка, натхненна праця приносить визнання, тому мені б хотілося, щоб ви усі досягли успіху», – підсумував Вячеслав Рубльов. Він також відзначив подяками педагогів, вихованці яких здобули найвищі нагороди на учнівських конкурсах.

ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ВОЛИНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ І ТРЕНЕРІВ ЗА ПІДСУМКАМИ 2024 РОКУ

З титулованими представниками олімпійських, неолімпійських та видів спорту осіб з інвалідністю зустрілися керівники області – голова Волиньради, очільник регіонального представництва НОКУ Григорій Недопад та начальник ОВА Іван Рудницький.

«Попри війну, складний економічний час, важкий емоційний стан ви наполегливо тренуєтеся і демонструєте високі результати. Я дякую за самовідданість і спортивній, і тренерській родинам. Вже котрий рік актуальна бюджетна обмеженість і пріоритетність видатків, але спільно з обласною військовою адміністрацією ми усе ж намагаємося знаходити ресурси на найнеобхідніше у спортивній галузі, і робитимемо це й надалі, аби підтримати кожного з вас. Бажаю нових звершень!», – звернувся до присутніх Григорій Недопад.

Як вияв визнання та вдячності керівники області вручили спортсменам та їхнім тренерам грошові сертифікати. Окрім того, під час неформального спілкування присутні обговорили актуальні питання галузі, як от зміцнення тренувальної інфраструктури, інклюзію в спортивних закладах, розвиток клубного спорту, залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою.

ЦНАП – ДЗЕРКАЛО МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

Розвиток центрів з надання адмінспослуг в громадах обговорили представники асоціацій місцевого самоврядування під час круглого столу, організованого за за підтримки шведсько-української програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні». До дискусії долучилися голова Волиньради, віцепрезидент з регіональної політики Української асоціації районних та обласних рад Григорій Недопад і народний депутат України Вячеслав Рубльов.

У березні-квітні програма Polaris у межах ініціативи «Діалог асоціацій як основа багаторівневого врядування» провела дві тематичні зустрічі з членами правлінь всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування. Тож у продовження цієї співпраці під час круглого столу йшлося про діяльність ЦНАПів в частині інтеграції ветеранських та адміністративних послуг.

«Якщо раніше для ЦНАПів та місцевої влади було актуальним запровадження кількості послуг та їх якість, то зараз перед ними постав новий виклик – зробити ЦНАП доступним та інклюзивним в першу чергу для ветеранів та ветеранок», – зазначив Григорій Недопад. За словами експерта програми Polaris Ігоря Добка, в ЦНАПах пріоритетними повинні бути адміністративні послуги соціального характеру, послуги для ВПО та ветеранів, а також реєстраційні, пенсійні, податкові та паспортні. Крім того, потрібно передбачити мобільні рішення, такі як виїзні сервіси, що значно спростить доступ до послуг ЦНАПу для мешканців віддалених сіл в громадах.

«У профільному Комітеті Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування ми з колегами працюємо над тим, аби створити законодавче підґрунтя для розширення послуг у ЦНАПах. Зокрема, продовжуємо напрацьовувати рекомендації для відповідних міністерств з усунення нормативно-правових колізій і передачі послуг на місця, адже центри надання адміністративних послуг залишаються важливою точкою взаємодії держави з громадянами», – підсумував Вячеслав Рубльов.

Відеоверсія засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*