У межах Національної Платформи «Діалог влади та бізнесу» відбулася чергова
онлайн-зустріч керівників центральних органів влади з представниками бізнесу регіонів.
Від Волині участь у ній взяли голова обласної ради Григорій Недопад та начальник ОВА Іван Рудницький, а також керівники 5-ти найпотужніших підприємств краю. Мета теперішнього зібрання – презентація цифрової, аналітичної платформи «Пульс».
У своєму вітальному слові заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита зазначив, що Національна Платформа «Діалог влади та бізнесу» є важливою частиною державної політики «Зроблено в Україні». Ініційована Президентом минулого року, вона має на меті оперативне вирішення нагальних проблем і викликів бізнесу, поліпшення інвестиційного клімату, створення нових підприємств і робочих місць, пожвавлення податкових надходжень. «За цей період відбулося понад 500 засідань на державному та регіональному рівнях за участі представників влади та бізнесу. Завдяки такій взаємодії динаміка податкових надходжень зросла на 24%. І я дякую усім, хто працює і підтримує життя та оборону країни»,- зазначив він.
Заступник Міністра економіки з питань цифрової трансформації Олександр Циборт додав, що задля прозорості відносин держави і бізнесу створено цифрову, аналітичну платформу «Пульс». Це зручний єдиний онлайн-майданчик, де підприємці можуть подати свої скарги, запити, пропозиції та відгуки про досвід взаємодії з державою. Він зауважив, що цей інструмент доступний лише для верифікованого бізнесу. «У перший день роботи платформи надійшло більше 3 тисяч оцінок. Проаналізувавши їх, можна отримати об’єктивну картину якості державних послуг», – переконаний урядовець. Він пообіцяв, що у перспективі «Пульс» інтегруватиметься з усіма державними сервісами.
Першою до новоствореної цифрової платформи приєдналася податкова служба. Її очільник Руслан Кравченко запевнив, що його відомство прагне налагодити ефективний зворотній зв’язок з бізнесом і стати його доброзичливим партнером. Він повідомив, що ДПС уже прибрала несправедливу функцію віднесення підприємств до ризикованих та суттєво зменшила кількість заблокованих податкових накладних і працює над зміною законодавства, аби таку практику звести но мінімуму.
Учасники зустрічі дійшли висновку, що прозорі відносини держави та бізнесу, підвищення якості державних сервісів принесуть реальні результати і сприятимуть поліпшенню економічною політики як в регіонах, так і в країні загалом.