офіційний сайт

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ АКАДЕМІЇ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА

Участь у роботі колегіального органу взяли члени наглядової ради АРТІП – голова Волиньради Григорій Недопад та народний депутат Вячеслав Рубльов.

На порядку денному засідання – обговорення підсумків міжнародної співпраці, присудження вчених звань та організаційні питання. За словами ректорки вишу, депутатки обласної ради Людмили Стасюк, минулого року академія підписала 3 договори про міжнародну співпрацю.

«Співпрацюємо із Лужицькою вищою школою імені Я. Б. Сольфи, Замостьською академією у Польщі та Українським вільним університетом у Мюнхені. Важливо, що ми не тільки уклали договори про співпрацю, а й доєднуємось до різноманітних заходів, зокрема міжнародних конференцій, також та приймаємо в себе закордонних викладачів», – додав проректор з міжнародної співпраці АРТІП Іван Панкевич.

Також під час засідання вченої ради обговорили зміни у переліку галузей знань та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів освіти, та правила прийому до академії у 2025 році.

За активну волонтерську роботу та значну допомогу українським захисникам Григорій Недопад відзначив почесними грамотами Волиньради викладачів академії Сергія Абрамчука та Ігоря Савчука, юрисконсульта Ігоря Козара та студента Руслана Кондратюка.

ГРИГОРІЙ НЕДОПАД: «ГОЛОВНЕ – БЕЗПЕКА І КОМФОРТ ДІТЕЙ»

Керівництво та члени освітянської комісії Волиньради під час виїзної робочої наради ознайомились із безпековою складовою та організацією навчально-виховного процесу у Крупівському навчально-реабілітаційному центрі, а також вивчили проблемні питання, що потребують вирішення.

Директорка НРЦ Юлія Гринчук розповіла, що в закладі здобувають освіту майже сотня дітей з особливими освітніми потребами з понад 20 громад. «Більшість діток із порушенням зору, є й учні зі складними відхиленнями фізичного і психічного розвитку. Освітній процес організовано з урахуванням індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів учнів в комплексі з корекційно-розвиваючою роботою та реабілітацією», – зазначила вона.

Щодо матеріально-технічного забезпечення, то за словами Юлії Гринчук, окремі класи минулоріч були обладнані та вмебльовані за сприяння обласної ради. Втім, бракує шаф і тумб у спальнях. Для належної організації фізичної реабілітації вихованців, потребує оновлення спортивна та тренажерна зала центру. З вирішенням цього пообіцяв допомогти голова обласної ради Григорій Недопад, зокрема через залучення благодійників. Директорка закладу Юлія Гринчук також розповіла, що тут було облаштовано два найпростіші укриття більш як на 220 місць, які забезпечили необхідним інвентарем та спальними місцями для вихованців.

Чи не найбільшим клопотом адміністрації центру є кілька нежитлових непридатних будівель на прилеглій території, зведених ще понад століття тому. Їх аварійність підтверджують відповідні експертні висновки. «Ми, як представники засновника, мусимо подбати про те, аби демонтувати ці приміщення, адже вони становлять небезпеку для учнів та персоналу закладу і ніяк не використовуються для потреб центру. Тому спільно із депутатами необхідно погодити їх знесення і профінансувати ці роботи з бюджету», – зауважив голова обласної ради Григорій Недопад.

Керівниця закладу Юлія Гринчук додала, що на вивільнених площах планують облаштувати фізкультурно-реабілітаційну зону. Спрямувати майже пів мільйона гривень на обладнання для неї вже пообіцяло Товариство Червоного Хреста України.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*