офіційний сайт

РІК УСПІХУ: ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ РЕКТОРКИ ЛНТУ

Доповідь Ірини Вахович про результати, а також перспективні наміри розвитку вишу слухали голова обласної ради Григорій Недопад, члени наглядової ради ЛНТУ, серед яких і обранець волинської громади Роман Микитюк та народний депутат України Вячеслав Рубльов, а також викладачі та студенти.

Ірина Вахович зазначила, що стратегічною метою є створення потужного, висококонкурентного, вільного та комфортного освітньо-наукового простору, інноваційного «полюсу росту» Волині, що реалізує формулу «освіта-наука-бізнес-влада». «Ми взяли участь у 10-ти міжнародних та інфраструктурних проєктах, які дозволили створити сучасні простори для проведення занять, тренінгів, мистецьких заходів та інтерактивів для студентства і викладачів; провели реконструкцію спального корпусу; створили молодіжний центр Youth Centre та ветеранський простір VETERAN HUB LNTU. Цього року в університеті здобувають освіту 11 тисяч студентів, а ще 4 роки тому їх було всього лише 4,5 тисячі. Ми націлені, щоб заклад був цікавим для здобувачів освіти і постійно розвивався, щоб молодь вчилася та лишалася в Україні», – зазначила ректорка.

Вона також додала, що в ЛНТУ постійно оновлюється лабораторне обладнання, зокрема придбали техніку для тепловізійних обстежень, установку для дослідження режимів сонячної генерації, устаткування для виявлення витоку інформації та багато іншого. Загалом у 2024 році на технічне оновлення витратили понад 16 млн грн. «Зараз спільно з іще трьома університетами України проходимо міжнародну інституційну акредитацію. У разі успіху, дипломи ЛНТУ будуть визнаватися у всьому світі», – розповіла ректорка університету.

Григорій Недопад високо оцінив здобутки вишу, професорсько-викладацького колективу та очільниці ЛНТУ. «Це один із закладів, який безперервно розвивається та прищеплює студентам прагнення до змін. Ви показуєте фантастичні результати і в міжнародній співпраці, і в розбудові університету, і в освітніх програмах. Студенти ЛНТУ можуть не лише здобувати знання, а й співпрацювати з органами влади, підприємствами, організаціями і втілювати для них різноманітні проєкти. Дякую вам за роботу і, впевнений, що попереду – лише позитивні зміни та високі досягнення», – зазначив Григорій Недопад. Він також відзначив грамотою обласної ради викладачів Оксану Полінкевич, Олега Заболотного, Наталію Імбірович, Валерія Ліщину та Валентину Лобойченко.

ВІД МАГІСТЕРСЬКОЇ МАНТІЇ – ДО ПРОФЕСОРСЬКОЇ

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки – випускний магістрів. Дипломованих фахівців привітав голова обласної ради Григорій Недопад, а також професорсько-викладацький склад, батьки та партнери вишу.

Документ про завершення магістерського рівня освіти сьогодні отримали майже 1400 випускників 16 факультетів. Ректор університету Анатолій Цьось зазначив, що пишається кожним зі студентів, які упродовж років навчання не лише ретельно здобували знання, працювали над науковими проєктами, перемагали в конкурсах та олімпіадах, а й провадили активну волонтерську роботу.

«Лише за 2024 рік викладачі та студенти на підтримку ЗСУ зібрали майже 2 мільйони гривень. Сьогодні серед нас – 138 учасників бойових дій, тому пріоритетне завдання на найближчу перспективу – це створення ветеранського простору. Ви здобули хорошу освіту в одному з найкращих університетів країни. Серед майже 300 закладів вищої освіти ми – на 9-му місці за кількістю державного замовлення, на 13-му – за привабливістю серед абітурієнтів та на 15-му – за рейтингом ТОП-200. Тож зичу кожному реалізувати свій потенціал на благо країни, Волині і бути щасливими», – висловив побажання ректор.

Вручити дипломи випускникам факультету педагогічної освіти та соціальної роботи удостоїли честі голову обласної ради Григорія Недопада. «Ви обрали надзвичайно відповідальну спеціальність – навчати і виховувати дітей та допомагати тим, хто опинився у складних обставинах. У часи, які тепер переживає наша держава, цей фах набуває ознак місії. Позаду випускні іспити, але надалі вас повсякчас екзаменуватиме життя: на професійні компетентності, людські чесноти, патріотизм і відданість своїй країні. Бажаю знайти себе і зробити все для того, аби на карті світу Україна залишалася суверенною, а усі ми – справжніми українцями», – звернувся Григорій Недопад до випускників.

НЕ ПАЛИ СВОЇХ! «СПАЛИ» ФСБЕШНИКА!

Служба безпеки України нагадує батькам та їхнім дітям про небезпеку вербування українських підлітків спецслужбами росії.

Особливу увагу слід звернути на кримінальну відповідальність за вказані злочини, що можуть бути кваліфіковані відповідно до статей Кримінального кодексу України, за які передбачені суворі покарання:

ст. 111 (Державна зрада), карається позбавленням волі на строк 15 років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна ;

– ст. 113 (Диверсія, вчинена в умовах воєнного стану), карається позбавленням волі на строк 15 років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна;

– ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна), карається до 10 років позбавлення волі.

У разі надходження пропозицій вчинити за гроші такий злочин негайно повідомляйте про це СБУ через чатбот t.me/spaly_fsb_bot і вкажіть інформацію про контакт, який намагався завербувати неповнолітніх.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*