офіційний сайт

ВІДЗНАЧИЛИ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Із професійним святом трудівників цієї галузі привітав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Харчова промисловість Волині налічує понад пів тисячі підприємств, які спеціалізуються як на випуску готових продуктів, так і напівфабрикатів. Провідними є цукрова, плодоовочеконсервна та олійно-жирова промисловість, виготовлення молочної, м’ясної, а також кондитерської продукції та інші.

«З давніх давен повелося так, що українці – це справжні господарі, в яких не лише порядок в хаті й біля хати, але й завжди є хліб і до хліба. Саме тому харчова промисловість посідає одне із найважливіших місць у вітчизняній економіці. А продукцію, яка виготовляється на Волині, знають не тільки в нашому краї, але й далеко за його межами. Тож дякуємо за вашу щоденну працю– поки ви будете працювати, будуть ситими і наші воїни, й усі українці», – зазначив Юрій Поліщук.

Він також відзначив почесними грамотами і подяками обласної ради керівників і працівників відомих в Україні волинських підприємств.

Відеоверсія засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

ГРИГОРІЙ ПУСТОВІТ ВЗЯВ УЧАСТЬ В АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ALDA

Одноденна зустріч українських членів та ключових партнерів Європейської Асоціації місцевої демократії ALDA відбулася в Києві.

На форумі були присутні Генеральна секретарка організації Антонелла Вальморбіда, представники Посольства Італії, Франції, Німеччини та Хорватії в Україні, Делегації ЄС в Україні, Комітету регіонів ЄС, Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, AICS та програми U-LEAD з Європою. Волиньраду як асоційованого члена ALDA представляв заступник голови Григорій Пустовіт.

Генеральна секретарка організації Антонелла Вальморбіда зазначила, що від березня 2024 року, коли відбулась перша асамблея асоціації, українська мережа ALDA розширилася до 28 членів. Вона наголосила, що теперішня зустріч присвячена визначенню ключових тем для майбутньої міжнародної Конференції з відновлення України, яка відбудеться в столиці Італії у першій половині 2025 року. «Ми маємо на меті використати колективні знання та досвід членів і партнерів ALDA в Україні, а також зацікавлених міжнародних інституцій для вирішення конкретних проблем, з якими стикаються сьогодні українські громади. Ми повинні визначити ключові напрямки та оптимізувати зусилля щодо подальших ефективних кроків з реконструкції та модернізації України», – підкреслила вона.

Так, в рамках асамблеї обговорено ключові виклики, які потрібно подолати до початку Ukraine Recovery Conference – URC 2025 (Конференції з відновлення України -2025), що покликана підтримати міжнародну координацію у відбудові України та залучити нові інвестиції.

Асоційовані члени ALDA в рамках нинішньої зустрічі окремо зупинились на питаннях посилення децентралізованої співпраці для сталого відновлення України та ролі ЄС і держав-членів у розширенні можливостей місцевого самоврядування. Також додатково було обговорено тему: «Уроки вступу Хорватії в ЄС: розбудова місцевого потенціалу для європейської інтеграції України». Крім того, на зустрічі йшлося й про пріоритети та виклики в частині донорської підтримки місцевих органів влади та громадських організацій.

📌Довідково:

ALDA є ключовим учасником у галузі місцевої демократії та співпраці між місцевими органами влади та громадянським суспільством у Європі, сусідніх країнах та по всьому світу, діючи в основному за допомогою методів співучасті в управління та децентралізованого співробітництва. Як основний елемент ALDA підтримує громадян та групи громадян у їхніх ініціативах, спрямованих на покращення місцевого контексту, наведення мостів з місцевою владою, щоб зробити цю зміну реальною. Організація об’єднує понад 350 членів, включаючи місцеві органи влади, асоціації місцевих органів влади та організації громадянського суспільства з більш ніж 45 країн Європи.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МАЙНОВОЇ КОМІСІЇ

На розгляд було винесено питання про визначення комунального підприємства «Інформаційно-аналітичний центр «Волиньенергософт»» замовником будівництва за проєктами.

Як пояснила очільниця відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Олена Кузьменко, така процедура визначення потрібна для отримання дозвільних документів на початок будівельних робіт у рамках проєкту «Термореновація будівель медичних закладів Волині». Підстава обрати саме КП «ІАЦ Волиньенергософт» – рішення Волиньради про затвердження Угоди щодо передачі коштів позики між міністерствами фінансів, розвитку громад, територій та інфраструктури України, Волинською обласною радою та ІАЦ «Волиньенергософт» (як кінцевим бенефіціаром) для реалізації субпроєкту з термореновації обласних комунальних закладів охорони здоров’я відповідно до фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Члени постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області підтримали рішення одноголосно. Тож, КП «ІАЦ «Волиньенергософт»» невдовзі оголосить про початок будівельних робіт за трьома з п’яти лотами субпроєкту, зокрема: капремонт головного корпусу і діагностичного відділення обласної клінічної лікарні у с. Тарасове; енергоощадна реконструкція терапевтичного відділення цієї ж лікарні по пр. Грушевського в Луцьку; термореновація 1-го лікувального корпусу обласної психіатричної лікарні.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*