офіційний сайт

Транскордонне співробітництво

«Мережа транскордонних контактних пунктів»

Текст: Для ефективного впровадження Стратегії транскордонного співробітництва за сприяння і фінансової підтримки (за рахунок гранту від Міністерства закордонних справ Польщі) у партнерських регіонах було створено мережу прикордонного співробітництва. Вона складається з контактних пунктів, що працюють у кожному з регіонів, що покриваються Стратегією: у Люблінському воєводстві Республіки Польща,Львівській області, Волинської області України та Брестській області в Білорусі.

 

Контактні пункти відповідають за наповнення інформації і організацію роботи в рамках створеної мережі. Основною метою їх діяльності є передача польського досвіду та кращих практик, головним чином, на регіональному та місцевому рівні, у співпраці між місцевими органами влади і партнерами в соціально – економічними партнерами і допомагати Україні та Білорусі в реалізації спільних транскордонних проектів.

 

Роль контактного пункту у Волинській області виконує Відділ з питань бюджету, економічної політики та проектної діяльності обласної ради, а також Управління інвестицій, розвитку та європейської інтеграції облдержадміністрації.

 

Якщо ви виявляєте бажання реалізувати проекти у рамках програми транскордонного співробітництва та хотіли б встановити партнерські стосунки з суб’єктами партнерських територій необхідно звернутися у Відділ з питань бюджету, економічної політики та проектної діяльності обласної ради.

телефон
електронна пошта
телефон
електронна пошта
електронна пошта
У заявці необхідно вказати
 • – назву установи / організації (контактні дані),
 • – тематичну область майбутньої співпраці,
 • – можливу назва проекту (проектної ідеї),
 • – з ким виявляєте бажання налагодити партнерство.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*