офіційний сайт

Сидорчук Ористлава Григорівна

фракція

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Депутатська група
комісія
виконавчий апарат
група
загальна інформація

Дата та місце народження

02 березня 1979 р

Сім'я

Освіта

Освіта: вища, доктор економічних наук, кандидат наук з державного управління, доцент. У 2002 році завершила Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація: магістр з менеджменту організацій. У 2007 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління та отримала ступінь кандидата наук з державного управління. У 2019 році захистила докторську дисертацію за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством та отримала ступінь доктора економічних наук.

Трудова діяльність

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Громадська діяльність

Біографія

Біографія:

Число, місяць, рік народження: 02 березня 1979 р.
Місце народження: с. Хотячів, Володимир-Волинський р-н., Волинська обл.
Громадянство: громадянка України
Освіта: вища, доктор економічних наук, кандидат наук з державного управління, доцент.

У 2002 році завершила Львівський державний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація: магістр з менеджменту організацій.
У 2007 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління та отримала ступінь кандидата наук з державного управління.
У 2019 році захистила докторську дисертацію за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством та отримала ступінь доктора економічних наук.
Посада: професор кафедри державного управління
Місце роботи: Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Партійність: членкиня партії «Європейська Солідарність»
Наявність чи відсутність представницького мандата: відсутній
Обрана депутатом Волинської обласної ради від Волинської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність». Членкиня фракції “Європейська Солідарність” в обласній раді. Членкиня постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

звіти
запити та запитання

  Зробити звернення
  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.
  П.І.Б. :*
  Адреса :*
  Телефон :
  Звернення :*
  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.
  Електронною поштоюПоштою
  Поштою :*
  Електронною поштою :*