офіційний сайт

Стасюк Людмила Леонідівна

фракція

Політична партія "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Депутатська група
комісія
виконавчий апарат
група
загальна інформація

Дата та місце народження

25 лютого 1971 року

Сім'я

Освіта

У 1993 році закінчила Луцьки державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю «Географія і біологія» та здобула кваліфікацію вчителя географії і біології. Рішенням спеціалізованої вченої ради Інституту держави і права імені В.М. Корецького на підставі прилюдного захисту дисертації присуджено науковий ступінь кандидата політичних наук зі спеціальності «Політичні інституту та процеси». 28 березня 2013 року присвоєно вчене звання доцента кафедри цивільного, господарського та кримінального права».

Трудова діяльність

Свій трудовий шлях розпочала з 1993 року, обіймаючи посади молодшого наукового співробітника Волинського краєзнавчого музею; старшого лаборанта кафедри ботаніки Волинського державного університету імені Лесі Українки; консультанта-керівника служби з питань жінок, матерів і дітей секретаріату облдержадміністрації; заступника ректора з довузівської підготовки молоді Луцького біотехнічного інституту Міжнародного науково-технічного університету; проректора з навчально-виховної роботи, доцента кафедри права Луцького інституту розвитку людини університету «Україна». В Академії рекреаційних технологій і права працюю з часу її заснування; спочатку на посаді в.о. ректора, а з 01.09.2014 – на посаді першого проректора, проректора з навчально-виховної роботи, за суміщенням на посаді доцента кафедри документознавства та інформаційної діяльності. 26.07.2019 покладено обов’язки в.о. ректора академії до проведення конкурсного заміщення цієї посади, а із 12.11.2019 - ректор академії, як обрана за ко

Громадська діяльність

Біографія

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Стасюк Людмила Леонідівна, народилася 25 лютого 1971 року в смт. Демидівка Рівненської області.

Громадянка України.

У 1993 році закінчила Луцьки державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю «Географія і біологія» та здобула кваліфікацію вчителя географії і біології.

Рішенням спеціалізованої вченої ради Інституту держави і права імені В.М. Корецького на підставі прилюдного захисту дисертації присуджено науковий ступінь кандидата політичних наук зі спеціальності «Політичні інституту та процеси».

28 березня 2013 року присвоєно вчене звання доцента кафедри цивільного, господарського та кримінального права».

Свій трудовий шлях розпочала з 1993 року, обіймаючи посади молодшого наукового співробітника Волинського краєзнавчого музею; старшого лаборанта кафедри ботаніки Волинського державного університету імені Лесі Українки; консультанта-керівника служби з питань жінок, матерів і дітей секретаріату облдержадміністрації; заступника ректора з довузівської підготовки молоді Луцького біотехнічного інституту Міжнародного науково-технічного університету; проректора з навчально-виховної роботи, доцента кафедри права Луцького інституту розвитку людини університету «Україна».

В Академії рекреаційних технологій і права працюю з часу її заснування; спочатку на посаді в.о. ректора, а з 01.09.2014 – на посаді першого проректора, проректора з навчально-виховної роботи, за суміщенням на посаді доцента кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

26.07.2019 покладено обов’язки в.о. ректора академії до проведення конкурсного заміщення цієї посади, а із 12.11.2019 – ректор академії, як обрана за конкурсом і по теперішній час.

Авторка численних наукових праць, учасниця семінарів, науково-практичних конференцій.

За наукову та педагогічну діяльність була нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», Грамотою Верховної Ради України.
Член політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Представницького мандату не маю.

Я, та мої близькі родичі під судом та слідством не перебували.
Обрана депутатом Волинської обласної ради від Волинської обласної організації політичної партії «Сила і Честь». Членкиня постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку.

ЗВІТИ

-

ЗАПИТИ ТА ЗАПИТАННЯ

-

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*