офіційний сайт

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС «АГАПЕ УКРАЇНА» ВІДЗНАЧАЄ ДЕСЯТИРІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ

З ювілеєм колектив та засновників центру відновлення привітали голова Волиньради Григорій Недопад, т.в.о. очільника ОВА Роман Романюк, секретар Луцькради Катерина Шкльода, Боратинський сільський голова Сергій Яручик, депутати обласної ради Андрій Козюра та Іван Мирка, друзі та партнери.

Діяльність «Агапе Україна» базується на християнських цінностях і здійснюється командою професіоналів, яким небайдужі цивільні та військові з інвалідністю. Засновниками та керівниками комплексу є подружжя Сергія й Наталії Больчуків. Пан Сергій розповів, що у 2001 році вони з дружиною та сином потрапили в автомобільну аварію, внаслідок якої Наталія залишилась паралізованою. Через півтора року перебування у різних медзакладах родина зрозуміла всі труднощі життя людей з інвалідністю і почала їм допомагати. Ідею будівництва реабілітаційного комплексу підтримала Євангельська церква «Фіміам» міста Луцька. І вже у червні 2016 року центр прийняв перших пацієнтів.

«Людей з інвалідністю зазвичай сприймали як людей третього сорту. І коли ми це відчули на собі, вирішили зламати такий стереотип і звели це велике, просторе приміщення, де створити всі належні умови. Ми щодня доводимо – це цінні люди, їх люблять і шанують. Назвою центру ми обрали слово «Агапе», що символізує повернення в рай через Божу любов», – наголосив засновник центру Сергій Больчук.

Мета зусиль команди центру – відновлення фізичного здоров’я і душевної рівноваги людей після важких травм чи захворювань, а також досягнення їхньої максимально можливої незалежності задля повноцінного повернення до активного життя. Тут проходять реабілітацію пацієнти з травмами хребта та спинного мозку, наслідками інсультів, черепно-мозкових травм, розсіяним склерозом, ендопротезування суглобів, інші порушення функцій опорно-рухового апарату. Окрім фізичної надається і соціальна та психологічна реабілітація. Із пацієнтами працює понад пів сотні фахівців, у тому числі й закордонних. Упродовж року центр приймає майже 200 пацієнтів. Загалом за 10 років діяльності тут отримали реабілітацію 1800 цивільних та військових з інвалідністю.

Від початку великої війни у центрі прийняли й більше 1000 внутрішньо-переміщених осіб, значна частина з яких мали інвалідність. У 2022 році на території ребкомплексу звели додаткове приміщення з укриттям, де також облаштовано реабілітаційні зали, житлові кімнати, майстерня з ремонту інвалідних візків та інвентарю. Просторе приміщення укриття обладнане усіма автономними системами, кухнею, туалетами, кладовими для зберігання продуктів, медикаментів тощо.

У зв’язку зі зростанням кількості військових, а також цивільних, котрі потребують комплексної реабілітації і засобів пересування, засновники планують звести додаткове приміщення, а також розширити програму для людей із інвалідністю з проживанням, професійним навчанням та підтримкою членів родин.

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив вдячність колективу та засновникам закладу від себе та депутатського корпусу. «Ви – унікальний реабілітаційний комплекс не лише на теренах Волині, а й в Україні. Про вас лише позитивні відгуки та вдячність від пацієнтів. Дякую за вашу колосальну працю, жертовність, небайдужість та активну життєву позицію. Без сумніву, люди, які роблять добро, завжди будуть благословенні. Тож зичу вам якнайшвидшого втілення в життя нових планів. Це сьогодні вкрай актуально», – наголосив він.

За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, гуманізму і милосердя, впровадження сучасних методів медичної, фізичної і психологічної реабілітації для людей з інвалідністю та учасників бойових дій, а також з нагоди 10-ї річниці заснування колектив закладу Григорій Недопад відзначив Почесною грамотою обласної ради

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*