офіційний сайт

УРОЧИСТО І МОТИВУЮЧЕ: ВІДЗНАЧИЛИ ТАЛАНОВИТУ МОЛОДЬ БОРАТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Номінантів IV Церемонії нагородження учнівської та студентської молоді, яка прославляє Боратинську громаду в інтелектуальних, творчих конкурсах, громадській діяльності, спорті та командних ініціативах, привітали батьки, учителі, наставники, тренери, керівництво області та громади. До вітань долучився перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Найперше учасники вшанували пам’ять полеглих захисників та мирних жителів, чиї життя забрала війна, хвилиною мовчання. А також гучними оплесками подякували мешканцям Боратинської громади, які стоять на захисті України, сьогодні таких понад півтори тисячі.

Цьогоріч на участь у IV Церемонії нагородження учнівської та студентської молоді було подано майже 130 заявок. Найбільше- 49 із них – у номінації «Творчі здобутки в мистецькій діяльності», 37 претендувало на номінацію «Спортивні досягнення», 21 команда цього року заявила про себе у номінації «Командотворчі здобутки» та 19 конкурсантів – у номінації «Інтелектуальні досягнення та значний авторський інноваційний доробок у сфері науки та мистецтва». Переможці кожної із номінацій цього дня отримали не лише заслужені оплески та визнання, а й грошову винагороду за свої досягнення, талант і наполегливість.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук висловив вдячність керівництву Боратинської громади за те, що розвитку людського потенціалу та підтримці обдарованої молоді тут приділяється належна увага. «Вкладати ресурси у дітей сьогодні – це означає мати впевнене і заможне завтра. Тому зараз ми вшановуємо і мотивуємо наше наше майбутнє. Я переконаний, що серед цієї талановитої молоді чимало майбутніх чемпіонів світу та Європи, професорів та науковців, акторів та співаків, політичних діячів та юристів. Нехай нинішнє визнання стане для вас першою сходинкою до нових перемог, досягнень та висот. Зичу Боратинській громаді процвітання і розвитку у мирній, незалежній та успішній Україні», – наголосив Юрій Поліщук.

До вітань долучився й Боратинський сільський голова Сергій Яручик: «Дорогі наші діти, молодь, студентсво, ви сьогодні заслужили на це визнання своїми стараннями та вміннями, незважаючи на тривоги та обстріли, ви йшли до своїх перемог. Попри все, ви показали чудові результати у навчанні, спорті та творчості і тим самим прославили не лише Боратинську громаду, а й Волинь та Україну. Ваші досягнення – це також вклад у перемогу та світле у майбутнє нашої держави», – підкреслив він.

Окрім переможців цьогорічної церемонії, під час заходу також відзначили активну та ініціативну молодь, яка не чекає змін, а вже сьогодні творить їх власними руками. Саме для підтримки таких молодих людей у Боратинській ТГ було започатковано проєкт «Ініціативна молодь», у межах якого учасники презентували власні ідеї та захищали проєкти, спрямовані на розвиток громади.

ЖАДАН І «ХАРТІЯ» – ВІЗИТ НА ВОЛИНЬ

З відомим письменником, музикантом, громадським діячем та волонтером, а нині військовослужбовцем ІІ-го корпусу НГУ «Хартія», а також представниками хорунжої служби підрозділу зустрівся голова обласної ради Григорій Недопад.

Під час зустрічі йшлося про варіанти співпраці Волиньради з оперативно-тактичним формуванням, спільні зусилля з формування авторитету Національної гвардії України в суспільстві, мотивації громадян опановувати потрібні компетенції у сфері безпеки та оборони, реалізацію стратегії національно-патріотичного виховання.

Окрему увагу було приділено вшануванню пам’яті, мужності і звитяги захисників і захисниць, в тому числі й подвигів Гвардійців та «Хартійців». Йшлося також про освітні, реабілітаційні та адаптаційні можливості для ветеранів та чинних військовослужбовців. Обговорили й співпрацю у сфері культурно-мистецьких та молодіжних проєктів.

ВОЛИНЬРАДА ПІДТРИМАЛА БІЙЦІВ ССО

За запитом військовослужбовців одного з підрозділів Сил спеціальних операцій голова обласної ради Григорій Недопад передав акумуляторну зарядну станцію для виконання бойових завдань.

«Цей вияв підтримки – не просто технічне оснащення, а вдячність і повага людям, які виконують надскладні завдання. Дякую за професіоналізм та мужність. Нехай наша взаємодія прислужиться ефективній протидії ворогу та допоможе берегти життя і здоров’я бійців»,- звернувся голова Волиньради до військовослужбовців

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕТАП ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

З відкриттям легкоатлетичного турніру шкільних ліг від імені Волиньради, регіонального відділення НОКУ привітав Григорій Недопад.

Загалом проєкт «Пліч-о-пліч» охоплює 12 видів спорту, 28 ліг та кілька вікових категорій. До змагань активно залучені усі 54 громади Волині. На місцях до турнірів долучилися 80% шкіл і понад 16 тисяч учнів. На обласному етапі змагалися 1700 школярів, а переможці представлятимуть Волинь на всеукраїнських змаганнях.

Фінальні національні перегони з легкої атлетики проходять у Ковелі під гаслом «Разом переможемо». Змагатимуться змішані команди 3-4-х та 5-9-х класів. До урочистого відкриття турніру долучилися представники Міністерства молоді та спорту України, Агенції масового спорту України, Президентка Всеукраїнської федерації легкої атлетики України, бронзова призерка Олімпійських ігор та амбасадорка «Пліч-о-пліч» Ольга Саладуха, керівники області та місцевої влади.

«Волиняни горді приймати чергові змагання національного рівня. Особлива втіха бачити таку кількість юних прихильників спорту. Волинь системно і послідовно розвиває спорт, і дитячо-юнацький – на особливому місці. А проєкт «Пліч-о-пліч» – це ще більше можливостей практично для кожного, хто прагне активного, здорового, змістовного дозвілля, і шанс проявити себе і заявити про себе. Тому я щиро дякую усім – представникам влади, спортивної спільноти, меценатам за це чудове свято спорту. Учасникам бажаю блискавичного старту і результативного фінішу. Вперед до перемог!», – звернувся до присутніх очільник Волиньради, регіонального осередку НОКУ та обласної Федерації легкої атлетики Григорій Недопад.

Привітала учасників турніру і Президентка Всеукраїнської федерації легкої атлетики України, Ольга Саладуха: «Шкільний спорт – це завжди більше, ніж просто фізична активність. Це формування характеру та лідерських якостей, це уміння долати труднощі, це знання як реагувати на виклики, це позитивне мислення, яке сьогодні усім нам дуже потрібне». Вона також відзначила зусилля місцевої влади з підтримки дитячо-юнацького спорту та наголосила, що федерація завжди готова до діалогу та спільної роботи заради досягнення результату.

За підсумками першого дня змагань учнів 3-4 класів команда волинян здобула срібло. Перемога дісталася школярикам з Дніпропетровщини, а бронза – житомирянам.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*