офіційний сайт

ЗІРКИ І ДІТИ: У ЛУЦЬКУ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ГАЛА-КОНЦЕРТ

Фестиваль “Зірки і діти” приурочили до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна. Учасників та організаторів привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Мистецьке дійство організували члени громадської організації «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку» спільно з львівським благодійним фондом «Маленькі перемоги». Фестиваль підтримали також відомі українські виконавці, серед яких учасник українського гурту KalushOrchestra MC KylymMen.

“Хочу подякувати організаторам та усім учасникам цього неймовірного дійства за можливість відчути справжні емоції, радість за кожну дитину, яка виходить на цю сцену і показує нам приклад того, як треба перемагати. Перемагати будь які негаразди і біль та здійснювати свої мрії “, – зазначив Григорій Пустовіт. Також він відзначив подякою голови обласної ради ГО «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку».

Під час заходу усі бажаючі мали можливість взяти участь в акції та придбати кольорові шкарпетки, які є символом толерантності та інклюзивності.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*