офіційний сайт

«ЖИТИ ПОРУЧ З ВЕТЕРАНАМИ – НАША ВЕЛИКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ», – ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ

Під час чергової 26-ої сесії обласної ради парламентарка звернулася із закликом згуртувати зусилля суспільства та представників влади різних рівнів навколо ветеранської політики.

Вона, зокрема, зазначила, що зараз це питання активного обговорюється і у Верховній раді, і в уряді. «Через певний час наші Герої повернуться додому і в громади. За попередніми підрахунками таких людей може бути до 5 мільйонів. Проведений нещодавно на Волині перший в Україні форум «Ветерани – шлях додому», засвідчив наміри до координації дій, але і викристалізував виклики. Народні депутати передбачили у державному бюджеті 14 мільярдів гривень на ветеранську політику. Але і досі жодної копійки ні в обласні бюджети, ні тим більше в громади не надійшло. Відтак, зрозуміло, що під загрозою виконання бюджетних програм, а ветерани звертаються. Це питання медичного забезпечення, психологічної і фізичної реабілітації, соціальної адаптації, працевлаштування та освіти», – стверджує Ірина Констанкевич.

Народна депутатка також зауважила, що до Героїв інтерес суспільства незмінно високий, а от до ветеранів пієтет знижується. «Бо жити і працювати поруч з ветеранами – це велика відповідальність і великий виклик. І ми повинні цей виклик гідно та чесно взяти на себе», – переконана Ірина Констанкевич.

Тож вона звернулася до депутатів обласної ради, лідерів громад, керівництва обласної військової адміністрації з проханням знайти усі можливі ресурси – організаційні, матеріальні, фінансові, щоб могти вирішувати нагальні потреби ветеранів у найближчій перспективі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*