офіційний сайт

«ЗДОРОВА ВОЛИНЬ»: В ОБЛАСТІ ВІДБУДЕТЬСЯ II ФОРУМ МЕДИЧНИХ ІННОВАЦІЙ

Шановні лікарі, медичні сестри та представники медичної галузі! Запрошуємо вас взяти участь у події, яка відбудеться 17 травня.

🤝Організатори: Міністерство охорони здоров’я, КЗВО Волинський медичний інститут , Кластер медичних інновацій, Агенція регіонального розвитку Волині ТОВ Askep.net , MISU – AI в первинній медицині , за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки уряду Швеції в межах впровадження проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення».

Партнери:

Волинська обласна рада, Волинська обласна державна адміністрація, управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет, Волинська православна богословська академія, БФ «Суцвіття нації».

✅Інформаційні матеріали та програма події знаходиться за покликанням: https://drive.google.com/…/1xsAfUxYz3fNh2FeGLCcfDWvzFUk

✅Офлайн максимальна кількість учасників 600 осіб

✅Онлайн – платформа ZOOM, зареєстрованим учасникам

✅Виступи та панельні дискусії вчених-медиків та лікарів-практиків, представників влади, кластерної спільноти, медичних інноваційних компаній, Health Tech Startup України та світу

✅Презентації та виставки фармакологічних, діагностичних та цифрових партнерів

✅Конференція внесена в реєстр МОЗ та має освітній післядипломний напрямок із видачею сертифікатів

☑️Учасники отримають сертифікати із зазначенням обсягу: для медичних працівників 10/20/30 балів (вільний слухач/стендова доповідь/доповідь). Для науково-педагогічних та педагогічних працівників передбачено 12 академічних годин (участь із доповіддю) або 6 годин (для вільних слухачів).

✒️Реєстрація в Google-forms для всіх учасників триває до 15 травня 2024 року включно за посиланням або QR кодом: https://forms.gle/sAPJef2Jswt6Wyyk8

🔗Покликання на онлайн, програма події, інструкції щодо проходження тестового контролю (для БПР медичних працівників), сертифікати та збірник тез будуть надіслані на вказані електронні адреси. Просимо зазначати актуальні та коректні дані.

📙Матеріали події будуть надруковані в науковому збірнику. Про умови публікацій знаходяться за покликанням ТУТ.

☎️Контактна особа – Микола Полінкевич, +38 096 911 01 02, healthinnocluster@gmail.com

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*