офіційний сайт

ЗАВОЮВАЛИ ВСІ МЕДАЛІ: ТРІУМФ КОМАНДИ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ЛІЦЕЮ

У нагороджені абсолютних переможців Чемпіонату України з військово-прикладного семиборства взяв участь голова обласної ради Григорій Недопад.

Аби привітати 20-ох учасників збірної з тріумфальною перемогою в обласному ліцеї військово-спортивної підготовки імені Героїв Небесної Сотні влаштували урочисте шикування. Команда не лише здобула Кубок України з військового багатоборства, а й восьмий раз поспіль стала переможцем всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Змагаючись у бігу на 100 і 3 000 метрів, плаванні, підтягуванні на високій перекладині, подоланні смуги перешкод, метанні гранати та стрільбі з пневматичної рушниці, волинські ліцеїсти в усіх трьох вікових групах завоювали 34 медалі з 36! А двоє спортсменів, здобувши максимальну кількість балів в особистому заліку, виконали нормативи кандидата у майстри спорту України.

Вручаючи переможцям відзнаки, голова Волиньради Григорій Недопад зазначив: «Я вражений результатом – восьмий поспіль тріумф у спартакіаді і переконлива перемога у першому Чемпіонаті України – це чергове підтвердження, що наш ліцей незаперечний лідер серед подібних в країні. Зважаючи на те, що майже 80% випускників поповнюють лави Збройних Сил України, прикордонної служби, силових структур, маємо надію на безпечне і мирне майбутнє. Успіхів вам!».

Він також передав для потреб ліцеїстів майже тисячу одиниць спортивного одягу та 200 пар взуття від благодійної організації «Дитяча місія. Україна» та їхніх партнерів – німецького меценатського фонду «Хумедіка».

Керівник освітнього закладу Павло Боснюк також повідомив, що у якості подарунку від європейської спільноти ліцей отримав і аеробус на 45 місць.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*