офіційний сайт

ЗАРАДИ ДИТИНИ І СІМ’Ї: НА ВОЛИНІ- ФОРУМ З РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ГРОМАДАХ

До роботи дискусійно-консультативного заходу долучилися заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Волинської, Львівської та Закарпатської областей, фахівці з соціальної роботи і захисту прав дітей, освітяни, громадські активісти.

Головна тема – обговорення можливості розвитку та підсилення у громадах соціальних послуг, об’єднання зусиль держави, місцевого самоврядування, міжнародних партнерів, громадських організацій, надавачів соціальних послуг довкола дітей та їхніх сімей.

«Впевнений, що під час цього форуму ви будете ділитись досвідом, знаннями, успішними практиками та сформуєте засади і цінності, які будуть центровані на дітях. Бо суспільство, яке думає про дітей, живе проблемами дітей і робить усе, щоб діти могли сформуватись, має майбутнє. Сьогодні війна навчила нас цінувати життя, нашу єдність, змусила зрозуміти, що потрібно не лише захистити себе, але й захистити майбутнє. Ця зустріч задля формування завтрашнього дня, успішного суспільства, де кожна дитина буде мати усі можливості щасливо зростати і розвиватися», – зазначив Григорій Пустовіт.

Під час панельних дискусій йтиметься про розвиток і доступність в громадах соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми, що є важливим етапом у втіленні національної стратегії трансформації системи інституційного догляду та виховання дітей.

Форум проводиться в межах спільного проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Центру соціальних послуг «Джерело» (м. Львів), який реалізується у 20 громадах Львівської, Волинської та Закарпатської областей за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW в рамках національної програми ЮНІСЕФ «Кращий догляд для кожної дитини».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*