офіційний сайт

ЗА ПІДСУМКАМИ 2023 РОКУ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОВІДНИХ СПОРТСМЕНІВ

Заслуженими відзнаками спортивну еліту краю нагородили голова Волиньради, очільник регіонального осередку НОК України Григорій Недопад, заступник начальника ОВА Олександр Троханенко та директор департаменту культури, молоді та спорту ОВА Олександр Хвіщук.

За результатами виступів на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях визначено кращих спортсменів, тренерів, дитячо-юнацькі спортивні школи, територіальні громади та фізкультурно-спортивні товариства з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Голова обласної ради Григорій Недопад зауважив, що незважаючи на труднощі, зумовлені великою війною, волинські спортсмени та тренери продовжують невтомно працювати та вражати своїми результатами. «Висловлюю велику вдячність спортсменам та їх наставникам, які докладають максимум зусиль, аби примножувати славу та зміцнювати авторитет України та Волині. Маю велику надію, що волинські спортсмени піднімуться на найвищі п’єдестали під час Олімпіади в Парижі та на інших європейських та світових першостях», – підкреслив він.

Григорій Недопад також вручив пам’ятні відзнаки десятці кращих спортсменів з олімпійських видів спорту за підсумками 2023 року. Зокрема, нагороджено веслувальників на байдарках і каное: Павла Борсука, Андрія Рибачка та Олександра Яцюка, біатлоніста Михайла Хміля, дзюдоїста Вадима Чернова, плавця Івана Гарбарчука, легкоатлетку Олену Собчук, велосипедистку Ірину Шиманську, важкоатлетку Катерину Малащук, а також борчиню Анастасію Алпєєву. До п’ятірки кращих тренерів з олімпійських видів спорту увійшли: Федір Семенюк – Заслужений тренер України, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное обласної ШВСМ, Іван Палій – Заслужений тренер України, тренер-викладач з боротьби вільної обласної ШВСМ, Валентин Андрусь – тренер-викладач з важкої атлетики ДЮСШ Камінь-Каширської міської ради, Віктор Ковальов – Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, тренер-викладач з велосипедного спорту обласної ШВСМ, а також Микола Калитка – майстер спорту України міжнародного класу, тренер-викладач з легкої атлетики обласної ШВСМ.

Відзначено також п’ятірку кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту, серед яких сумоїсти Святослав Семикрас та Іванна Березовська, пауерліфтерка Оксана Мотрунчик, а також Анастасія Коновальчук та Юрій Зубчук, які займаються французьким боксом. У трійці кращих тренерів з неолімпійських видів спорту – старший тренер-викладач у ВПСК «Борець» Аліна Бондарєва; голова громадської організації «Луцький спортивний Клуб “Гарт” Микола Мордик та головний тренер спортивного клубу змішаних єдиноборств «ВОЇН» Андрій Зінчук.

Згідно з рейтингом серед територіальних громад з олімпійських видів спорту нагороджено: Зимнівську, Сереховичівську та Дубівську сільські тергромади, Любешівську селищну ТГ, Любомльську та Ківерцівську міську тергромади, а також Володимирську, Ковельську та Луцьку міські територіальні громади.

В рамках заходу також було вручено посвідчення про присвоєння спортивних звань.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*