офіційний сайт

ЗА НАШЕ ВІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ БЕЗ ВІЙНИ

На запрошення національного організатора голова Волиньради Григорій Недопад та очільник Ковельської райради В’ячеслав Шворак взяли участь у V Молитовному сніданку Прикарпаття: «Незламність. Віра. Стійкість», який відбувся в Івано-Франківську.

Спільна молитва за Україну та її мирне майбутнє об’єднала представників різних конфесій, політичних партій, військових, підприємців, державних діячів, освітян, волонтерів та митців.

«Боже, ми хочемо бачити Україну щасливою та успішною. Щоб наші діти навчалися без повітряних тривог. Щоб наші люди могли жити безпечно у своїх домівках. Щоб наші воїни повернулися до мирного життя. Допоможи нам не забувати і цінувати подвиг наших Героїв. Щиро просимо Тебе за наше вільне майбутнє без війни», – прочитав на загал звернення до Всевишнього очільник Волинської обласної ради Григорій Недопад.

Запрошені змогли не тільки помолитися разом з духовенством, а й долучитися до збору коштів на РЕБи для 78 батальйону ТРО 102-ої бригади, що тримає оборону на Запорізькому напрямку, придбавши картини відомих художників та дитячі малюнки. На заході був присутній боєць цього підрозділу, який перебуває у короткій відпустці.

Про те, що допомагає їм зберегти віру у час війни, поділилися цікаві спікери. Зокрема, американський генерал-майор у відставці Девід Болдвін, який командував Національною гвардією Каліфорнії, розповів про свій бойовий досвід в Афганістані та підтримку України. Один з ініціаторів проведення Молитовних сніданків, український політик і громадський діяч Павло Унгурян поділився думками щодо майбутніх стосунків України і США, саме він працює в українській делегації над залученням коштів для України в США.

Духовно-патріотичне дійство також підтримали заслужені артисти України Тоня Матвієнко та Дмитро Андрієць.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*