офіційний сайт

З ГОСТИНЦЯМИ – ДО СИРОТИНЦЯ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей голова Волиньради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт відвідали вихованців обласного будинку дитини.

Сьогодні у комунальному закладі перебувають п’ятнадцятеро малят. Переважна більшість із них – це, на жаль, соціальні сироти, вилучені з неблагополучних сімей через недогляд. А ще кілька місяців тому, після повернення з евакуації тут залишалося всього троє діток, решта 16-ро знайшли батьківське піклування в українських родинах.

Сподівання на те, що реформа із запровадження сімейних форм виховання дозволить швидко позбутися сиротинців, не справдилися. Нерідко в очікуванні на судове рішення про статус, який дозволяє усиновлення або опікунство, минають роки, і єдиний прихисток для дітей на цей період – дитбудинок. Та й нові родини знаходяться не для усіх, бо ж малюки мають вроджені ментальні чи неврологічні розлади різного ступеня важкості. Що, звісно ж, не позбавляє їх права на щасливе дитинство і родину.

«Кожна дитина потребує захисту, а ці особливі дітки й поготів. Вони тільки прийшли у цей світ, а доля вже так їх випробовує – втратою батьківської любові і захисту, відсутністю безпечної домівки, проблемами зі здоров’ям. Але чужих дітей не буває. Тому я вкотре хочу подякувати колективові будинку дитини за те, що так щиро піклуєтеся про цю малечу, даєте їм значно більше, аніж задоволення базових потреб. Милосердя це – мудрість і доброта. Це те, що відкриває очі і серця, робить світ кращим і справедливішим. Та головне, що завдяки вам у цієї малечі є надія на майбутнє», – звернувся голова Волиньради Григорій Недопад до працівників сиротинця.

Він передав малюкам засоби догляду, а також розвиваючі іграшки від фабрики «Тигрес».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*