офіційний сайт

ЮНІСТЬ НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ ПЕРЕД МАЙБУТТЯМ СВОЇМ СТОЇТЬ

У 829 день великої війни Волинський ліцей з посиленою військово-спортивною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні провів у доросле життя 330 випускників. Щасливої дороги і долі їм бажали батьки, педагоги-вихователі, представники влади.

Стрункі шеренги юнаків і дівчат в одностроях рівняються на стяги держави й ліцею. Зосереджені обличчя, правиця – на серці, багатоголоссям лунає Гімн України. За мить велелюдний плац завмирає у скорботній хвилині мовчання на честь загиблих захисників у цій довгій війні. «Роки битого скла, темряви та тривоги. Роки болю і втрат. Роки вогню і руїн. Роки незламних бійців. Роки понівечених мрій. Спротив триває роки – Воля живе віки!», – з упевненістю виголошує один з ліцеїстів.

Переважна більшість із понад трьох сотень цьогорічних випускників і випускниць ліцею продовжать навчання у військових вишах і пов’яжуть своє життя із захистом і обороною держави. «Дякую батькам, що у такий нелегкий час наважилися одягнути своїх дітей у піксель і благословили на цю нелегку, але найпочеснішу місію», – каже керівник ліцею Павло Боснюк.

З напутнім словом звернувся до вже вчорашніх ліцеїстів голова обласної ради Григорій Недопад: «Вам випала нагода і честь навчатися в одному з найкращих профільних ліцеїв країни. Я переконаний, що тут немає випадкових людей. Вибір кожного з вас був усвідомленим, як і його схвалення батьками.У цих стінах ви утвердилися в своєму глибокому патріотизмі, отримали якісні знання, здобули незамінні навички, розвинули свої таланти і сформувалися як особистості, а ще опанували основи великої науки – життя і виживання. Ваш старт дуже потужний, вивищуйте цю марку, торуючи свій шлях. Нехай він буде успішним в усіх сенсах!»

«Сьогодні вами пишаються батьки і наставники, а завтра пишатиметься Волинь і країна. Цю тенденцію уже не раз підтвердили ваші попередники, чий внесок у захист держави і її майбутнє належно оцінено суспільством. Вірю в кожного з вас, вірю в Україну!», – запевнив парламентар Вячеслав Рубльов.

Запрошені почесні гості удостоїлися права вручити випускникам свідоцтва про освіту, а також особливі відзнаки за видатні досягнення у навчанні, спорті та військовій справі. Зокрема, нагородили 16 медалістів, 32 кандидати у майстри спорту України, а кожен другий отримав грамоти і кубки за перемогу у численних національних змаганнях, олімпіадах і творчих конкурсах.

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/qFhGJr9hFbFVcGgX7

Волинський військовий ліцей імені Героїв Небесної Сотні

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*