офіційний сайт

«ЯРФЕСТ»: У ЛЕСИНОМУ ВИШІ – ЯРМАРОК НАУКИ

Офіційне відкриття дійства відвідав голова Волиньради Григорій Недопад.

У ВНУ ім. Лесі Українки “ЯрФест”, як ефективну, сучасну та інтерактивну форму спілкування науковців із громадськістю, традиційно проводять з 2017 року. Основна мета – популяризація наукових досліджень, сприяння інтелектуальному та творчому розвитку молоді, ознайомлення абітурієнтів з особливостями вступної кампанії та навчання. У програмі заходу: демонстрації робототехнічних платформ, цікаві досліди з фізики та хімії, флешмоби, інтерактивні заняття, усілякі експерименти, арт-практики, виставки та майстер-класи, до яких можуть долучитися всі охочі.

Ректор Лесиного вишу Анатолій Цьось наголосив, що фестиваль, як і більшість заходів вишу, окрім просвітницької, має також і благодійну мету. «За попередніми підрахунками упродовж місця в рамках різних заходів нам вдалось зібрати понад пів мільйона гривень, які маємо намір спрямувати на закупівлю дронів для наших воїнів»,- заначив він.

До учасників заходу звернувся й голова обласної ради Григорій Недопад. Він привітав професорсько-викладацький склад та студентство з прийдешнім Днем науки. «ЯрФест – це креативна та практична презентація кращих наукових надбань кожного із факультетів. Це також свого роду рекламна кампанія для громадськості та майбутніх абітурієнтів, які незабаром обиратимуть виш для продовження освіти. Цей ярмарок стане для них чудовою нагодою визначитися зі своїм майбутнім фахом. Також висловлюю велику вдячність керівництву, викладачам та студентам, які долучились до благодійної місії підтримки українських захисників», – підкреслив він.

Також сьогодні за вагомий особистий внесок у розвиток наукової діяльності грамотами і подяками відзначили викладачів університету, а кращих студентів нагородили дипломами за підсумками загальноуніверситетських конкурсів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*