офіційний сайт

ВИХОВАНЦЯМ ВОЛОДИМИРСЬКОЇ СПЕЦШКОЛИ ГРИГОРІЙ НЕДОПАД ПЕРЕДАВ ПЛАНШЕТИ

Голова обласної ради виконав обіцянку, яку дав під час одного з робочих візитів у Володимирську громаду.

Саме тоді директорка обласного комунального закладу Тамара Мазурук і зазначила, що мріє про планшети для шістьох першокласників спеціальної школи. Загалом же тут навчаються і отримують різноманітні корекційні послуги майже сотня діток з вадами слуху, синдромом Дауна та порушеннями аутичного спектру.

Забезпечити першачків комп’ютерною технікою допоміг підприємець і благодійник Олександр Потоцький. “Зараз дуже скрутні часи з бюджетним наповненням, а отже й зі зміцненням матеріальної бази, в тому числі й освітніх установ. Але, звісно, цим особливим школярикам ми не могли відмовити, тому шукали варіанти здійснити мрію дітей і педагогів. Зараз домовляємося з підприємцями про постійну підтримку спецшколи», – зазначив Григорій Недопад.

“На ці планшети ми встановимо спеціалізовані програми для формування вимови та розвитку слухового сприймання у наших першокласників. Бо дітки з вадами слуху мають навчитися розрізняти звуки по їх вимові, – розповідає Тамара Мазурук. – Для нас цей подарунок справжній сюрприз, а для діточок – можливість повноцінно адаптуватися та соціалізуватися”.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*