офіційний сайт

«ВОСКРЕСІННЯ АТЛАНТІВ»: ВОЛИНЯНАМ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ РОМАН

Це перший доробок у стилі фентезі військовослужбовця і журналіста Богдана Пташника. З прем’єрою роману одним із перших автора привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Познайомитися з автором, історією написання книги, її героями та подіями в обласній бібліотеці для юнацтва зібралися студенти, шанувальники літературного слова, відвідувачі та працівники книгозбірні.

Роман Богдана Пташника «Воскресіння Атлантів» вийшов друком наприкінці 2023 року. В основі сюжету – життя після ядерної війни. Люди, яким пощастило вціліти, опинилися в іншій реальності та борються за виживання в умовах радіоактивного забруднення. Зі слів автора, велика кількість життєвих ситуацій та прототипів героїв книги взяті з власного оточення, а головна ідея-посил твору – про патріотизм та людське у боротьбі за співіснування. «Сподіваюся, мої діти, для яких я писав книгу, та інші читачі почерпнуть з роману лише найкраще, що допоможе їм в майбутньому»,- зауважив Богдан Пташник.

««Воскресіння Атлантів» – роман у фантастичному стилі, що дає можливість зрозуміти проблеми людства крізь призму образів. Автор збагатив читачів новими враженнями про світ і майбутнє, спонукає до переосмислення реальності, роздумів про боротьбу за виживання та час. Сьогодні ми дякуємо йому за можливість поринути у світ нереального, щоб зробити висновки про ймовірну реальність», – поділився враженнями від презентації нового твору волинського автора заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*