офіційний сайт

ВОЛИНЯНИ ВШАНУВАЛИ РОЗСТРІЛЯНИХ В’ЯЗНІВ ЛУЦЬКОЇ ТЮРМИ

23 червня 1941 року минають 83-ті роковини, відколи енкаведисти без суду і слідства розстріляли близько 2 тисяч бранців Луцької в’язниці. Серед полеглих – молоді патріоти, активісти Організації українських націоналістів, священнослужителі, представники наукової та творчої інтелігенції.

Аби вшанувати пам’ять жертв злочину тоталітарної системи, під стінами колишньої Луцької тюрми відбулися скорботні заходи. У них взяли участь заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, члени родин політв’язнів, правоохоронці, військовослужбовці, духовенство, студентська молодь та представники громадськості.

За невинно убієнними відслужили панахиду, яку очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, а також освятили пам’ятні дошки з іменами загиблих під час трагедії. “Ми не маємо права забувати цих людей, повинні зробити висновки, хто наш сусід і які його методи впливу на українців, котрі не хочуть коритися рабській ідеології. Маємо бути мужніми, впевненими і об’єднаними — тоді перемога буде за нами”, – звернувся у своїй промові до присутніх владика Михаїл. Опісля керівники області та міста, а також рідні загиблих поклали квіти до меморіальних дошок.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*