офіційний сайт

ВОЛИНЯНИ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОГО ЛЕГІОНУ

Сьогодні – 10-ті роковини розстрілу учасників Революції гідності та 10-та річниця початку російсько-української війни, відколи загарбницькі війська вдерлися в Крим та поширили агресію на схід України.

З нагоди цих трагічних подій поблизу волинської «стіни плачу» – фотостенду «Герої Небесної Сотні – загинули за єдність України» відбулися жалобні заходи. Участь у них взяли родини вбитих майданівців та полеглих у війні захисників, духовенство, військовослужбовці, громадськість та управлінці влади різних рівнів. Волиньраду представляли перший заступник голови Юрій Поліщук, депутати Анатолій Вітів та Сергій Кудрявцев.

«Вогонь з Майдану перемістився в окопи лінії фронту. Поруч з Небесною Cотнею тепер – і Небесна Cіч», – зауважив Митрополит Луцький та Волинський Михаїл і відправив панахиду за загиблими у борні за волю та незалежність України. Присутні вшанували пам’ять про небесне воїнство хвилиною мовчання і поклали квіти до підніжжя постаменту.

Спільна молитва також прозвучала і поруч з пам’ятником на честь волинських Героїв Небесної сотні, що на меморіалі «Слави». Семеро волинян під час Революції гідності віддали життя заради ідеалів демократії, прав і свобод громадян та європейського майбутнього України.

Вічна пам’ять і слава Героям!

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*