офіційний сайт

ВОЛИНЯНКА УВІЙШЛА ДО П’ЯТІРКИ ЛІДЕРІВ НА ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ

Спортсменку Анастасію Смідюк і її тренера Миколу Білеру привітали перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та депутат обласної ради, очільник центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” Віктор Галан-Влащук.

Анастасія Смідюк перша волинянка, яка представляла Україну на ХХ зимових Дефлімпійських іграх, які відбулися у турецькому місті Ерзурум. Вона виступала у дисципліні «лижні перегони» та фінішувала п’ятою на дистанції 5 км класичним стилем, а згодом повторила успішний виступ уже на дистанції 10 км вільним стилем. Дівчину двічі зараховували до п’ятірки найкращих лижників дефлімпійських ігор.

“Ми пишаємося нашими спортсмени, які стали зірками не тільки національного, а й уже міжнародного спорту. Вірю, що для Анастасії не буде нездоланних вершин у спортивній кар’єрі. А ми будемо вболівати, радіти успіхам та з гордістю заявляти, що вона – волинянка”, – підкреслив Юрій Поліщук. Він також відзначив подякою голови обласної ради тренера лижниці Миколу Білеру.

Віктор Галан-Влащук наголосив, що Анастасія давно займається лижними перегонами і першою в історії області взяла участь у зимових Дефлімпійських іграх.”Ми мріяли про те, аби волинські спортсмени стали учасниками усіх ігор. Анастасія відкрила цю можливість для наших спортсменів, і ми віримо, що в наступних змаганнях вона стане переможницею”, – висловив сподівання очільник центру.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*