офіційний сайт

ВОЛИНСЬКИЙ МЕДІНСТИТУТ ШУКАЄ ПАРТНЕРІВ ДЛЯ НОВОЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

На базі обласної стоматологічної поліклініки відбулась робоча зустріч за участі голови Волиньради Григорія Недопада, його заступника Григорія Пустовіта, а також керівництва Волинського медінституту щодо перспектив співпраці між двома обласними комунальними закладами.

Виконувачка обов’язки ректора Тетяна Пастрик розповіла, що на вимогу ринку праці та з урахуванням сучасних викликів виш постійно запроваджує нові освітньо-професійні програмами. Зараз триває ліцензування чергової – «Стоматологія ортопедична» за кваліфікацією «Технік зубний».

Про готовність до співпраці заявив директор обласної стоматологічної поліклініки Ігор Дворко. За його словами, потужності установи цілком можуть забезпечити навчально-практичну базу для студентів медінституту. «Ми уже маємо для цього достатню матеріальну базу. Є приміщення, обладнане відповідними робочими місцями для навчання саме зубних техніків. Матеріали та устаткування ми також можемо забезпечити», – зауважив він.

«Сьогодні маємо намір не лише ознайомитись із матерільно-технічною базою обласної стоматполіклініки, а й визначитись із тим, що повинні забезпечити зі свого боку ми, як медінститут, що додатково потрібно закупити для якісної підготовки наших студентів», – додала Тетяна Пастрик.

Ігор Дворко також пообіцяв сприяння у пошуку фахівців, які викладатимуть вузькопрофільні освітні дисципліни: зуботехнічне матеріалознавство; моделювання анатомічної форми зубів; техніка виготовлення протезів та щелепно-лицевих конструкцій тощо.

Голова обласної ради Григорій Недопад обом керівникам порекомендував звернути увагу на фахівців, які досягли пенсійного віку, але мають багаторічний стаж роботи. «Така співпраця має перспективу та є взаємовигідною для обох наших обласних комунальних закладів та для галузі охорони здоров’я в цілому. Для Волині актуальна проблема нестачі кваліфікованих кадрів і стоматологія не є виключенням», – зауважив голова облради.

Окрім того сторони обговорили можливість проведення на базі обласної стоматологічної поліклініки платних курсів підвищення кваліфікації для зубних техніків та перспективу створення виїзних бригад з числа студентів у віддалені громади для безоплатного надання стоматологічних послуг малозабезпеченим громадянам.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*