офіційний сайт

ВОЛИНСЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОЄКТУ В ПОЛЬЩІ

34 учні з Луцької, Олицької, Ківерцівської, Торчинської громад та Волинського наукового ліцею два тижні проведуть у польському місті Сокулка, де братимуть участь у першому етапі міжнародного екопроєкту «Польща «Зелена» – приємно познайомитися». З напутнім словом у подорож обдаровану молодь провів голова обласної ради Григорій Недопад.

«Успіхи цих юних дослідників і науковців надзвичайно надихаючі – вони не тільки навчаються, а й генерують та впроваджують нові технології і процеси в життя. Впевнений, що ця поїздка і участь в проєкті дасть їм нові знання, нові знайомства і нові можливості, – зазначив Григорій Недопад. – Я переконаний, що наші школярі – найрозумніші та найкреативніші, тож після повернення на Волинь вони створять винаходи, які поліпшать щоденне життя».

Директорка обласної Малої академії наук Тетяна Михалюк розповіла, що проєкт реалізується завдяки партнерській Угоді між FundacjaRozwojuEnergetykiOdnawialnej I OchronyZdrowia (FREOiOZ) та Волинською обласною Малою академією наук у рамках програми «Erasmus+». «В проєкті беруть участь 30 наших та 30 польських діток. – З академії їдуть діти, які стали переможцями «GENIUS Olympiad Ukrainе», – розповіла керівниця.

«Моя донька, Софія Михалевич, реалізувала проєкт з безпечної переробки медичних відходів і стала переможницею обласного етапу екологічного конкурсу «GENIUS Olympiad Ukrainе, – розповіла мама однієї із учасниць проєкту. – Радію, що донька бере участь в такому міжнародному заході та турбується екологічними проблемами. Впевнена, що у неї буде світле майбутнє».

В програмі – навчання, подорожі та спілкування. Другий етап проєкту реалізуватиметься влітку, у ньому візьмуть участь уже 100 дітей з Волині та стільки ж з Польщі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*