офіційний сайт

ВОЛИНСЬКІ ПРИКОРДОННИКИ ОТРИМАЛИ АВТОМОБІЛІ ТА ІНШЕ ОБЛАДНАННЯ

Черговий транш допомоги від благодійників і меценатів за сприяння керівництва облради та облвійськадміністрації передали сьогодні військовослужбовцям 6-го Волинського прикордонного загону. Голова Волиньради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко також вивчили додаткову потребу оборонців кордону.

Цього разу для підрозділів охорони кордону закуплено 6 транспортних засобів, квадрокоптери, потужні інверторні генератори, системи супутникового зв’язку Starlink, тепловізори, зарядні станції, прожектори та багато іншого за запитом прикордонників. Усе це стане в нагоді з посиленої охорони та оборони державних рубежів.

Начальник Волинського прикордонного загону Сергій Лозінський висловив вдячність керівництву області, а також благодійним фондам «Разом у Майбутнє ЮА», «Доброта», «Сучасна Україна», «Зелений Чорнобиль», громадським організаціям «Волинська гуманітарна ініціатива» спільно з Групою Компаній West Auto Hub та «Наш Янів» за підтримку та надану допомогу.

«Ми й надалі триматимемо постійний зв’язок з оборонцями кордону, продуктивно взаємодіятимемо з волонтерами, благодійниками, меценатами та нашими іноземними партнерами, щоб виконувати запити військових, а їх ще чимало. Прикордонна служба – це форпост цілісності нашої країни. Тому обов’язок кожного – допомагати та підтримувати захисників кордону», – наголосив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*